CHAPEAU ROUGE

MENU

Středa 1.8.2012


DUBSTEP WEDNESDAY

DJ Hlava (dubstep)
DJ Papa Pot


ELECTRO-TECK-TONIK

DJ G.O.D. (tektonik)

Čtvrtek 2.8.2012


Brainfeeding: Wonderland Open Air Warm Up

DJ Curfew (future/techy/bass)
Monoskop (trip-hop)
Grey Goo Synapsis (DJ Synaptik+VJ Ondřej Ševčík) (ambient-electronica)
DJ Ichbin (Break Vision)
Northspace.cz DJs


Night Riders

Joris Wijsman (nl)
Junior Jan (tech-house)
Remote DJays


RADIO 1 DJ

DJ strýček Míša (eclectic mix)

Pátek 3.8.2012


Maximum Overdrive

R.A.A.F (rave/electro)
Fox Tail Rockets (alternative punk)
Them Darned Teenagers (this will hurt)


DEEP UP

DJ Tráva (tech-house)
Risto (live)
DJ Petr K. (Radost FX) (house)


BACK TO THE OLD SCHOOL

DJ Fatty M. (old school hip-hop & funky)

Sobota 4.8.2012


Hipster Killer

DJ Wwera (bassline/electro/dubstep/fidget house)
Acustic Terrorist (bassline/electro/dubstep/fidget house)


Elements: Water

DJ Carlo (ger)
DJ Dilby (new zealand) (house)
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)


Bastard DJs

Bastard Djs (bastard pop)

Neděle 5.8.2012


DUTTY ELECTRO NITE

DJ Ed Bass (electro)
DJ Rich

Pondělí 6.8.2012


New Kings of Tha Beatz

DJ Ba2s (hip hop)
DJ Crew

Úterý 7.8.2012


RITUAL

DJ Angel Charlie (alternative dance music)
Martin (live bassguitar)


DANCE OR DIE

DJane Lu Michell (r´n´b)
DJ Rockstar (Radio Fajn) (funky)

Středa 8.8.2012


DUBSTEP WEDNESDAY

DJ Hlava (dubstep)
DJ Idefix


MOOVIN‘ GROOVIN’

DJ Milan Kroužil (house)
DJ Vítek Červený

Čtvrtek 9.8.2012


Rabbit Hole

Gruzo (glitch)
DJ Zerwox
DJ Claviq (glitch hop)


BARRIO LATINO - Besame Muccho Night

DJ El Patron (mex) (latino)
DJ El Tico (costa rica) (latino)
DJ Romeo (Bolivia)


Bar Dj Set

DJ Kuba Kubicek (house)

Pátek 10.8.2012


ORGANIKA

Spiritual Djs (minimal)


NIGHTLIFE

DJ Formi (house)
DJ JB
DJ Squint (house)
Dj Mr. Pervzident (house)
DJ Godzi


WARP

DJ dMIT.RY (ru) (bassline)
DJ Felix! (house)
DJ Thiew (drum´n´bass)

Sobota 11.8.2012


CREATIVE

DJ Subgate (minimal)
Dj Nkyp (elektro)
DJ Finidi (house)
DJ Cayman (tech house)
DJ Costa


World War III - Funky Breaks Armageddon

JON KENNEDY (uk) (hip hop)
DJ Tim Otis (radio 1)
DJ TELKA (breakbeat)


HOT STEP MELA

DJ Gadjo.cz (worldbeat)


Na ulici: CREATIVE STREET PARTY

DJ Subgate (minimal)
Dj Nkyp (elektro)
DJ Goldstar (breakbeat)
DJ Finidi (house)
DJ Cayman (tech house)

Neděle 12.8.2012


BENG BENG

DJ Wwera (bassline/electro/dubstep/fidget house)
Acustic Terrorist (bassline/electro/dubstep/fidget house)

Pondělí 13.8.2012


BLACK BEAT MONDAYS

DJ Master J.C. (r´n´b)
DJ Rikardo (hip hop)

Úterý 14.8.2012


LAUTIR

DJ CK Placeedo (new dance music)
Martin (live bassguitar)


DANCE OR DIE

DJane Lu Michell (r´n´b)
DJ Australan (hip hop)

Středa 15.8.2012


DUBSTEP WEDNESDAY

DJ Hlava (dubstep)
Blackout logic (dubstep)


D'n'B Fever

DJ Snookey
DJ Mireau
DJ Stantha (d'n'b)

Čtvrtek 16.8.2012


ODYSEA

Odd Job (electro)
DJ Augustin (electro)
Mr. Moustache (house)


BOOGIE

Lucas Hulan (Nightphunk Recordings) (house/techno/electronic)
DJ Vasquez (Bpm.DJ)


Bar Dj Set

DJ Romario (latino)

Pátek 17.8.2012 Queer Noises (Prague Pride Event)


DJ Master-dik
Like She DJs
STS DJs


Queer Noises

DJ Tvyks
DJ Tuco


Queer Noises

DJ Vego (indie)

Sobota 18.8.2012


BOUNCE! BOUNCE!

Saved by the Fortune (alternative post-hardcore)
Criminal Colection
Them Darned Teenagers (this will hurt)


BOUNCE! BOUNCE!

KAY & TVZEX (EDM (trash electro, drumstep, ghetto bass, grind house, etc.))


BOUNCE! BOUNCE!

DJ Ed Bass (electro)

Neděle 19.8.2012


FASTER THAN SATURDAY

DJ Kuba Kubicek (house)

Pondělí 20.8.2012


After concert:

Electro & Dubstep Manicacs (electro/dubstep)


Party Like a Rockstar!

DJ Rockstar (Radio Fajn) (funky)

Úterý 21.8.2012


RITUAL

DJ Angel Charlie (alternative dance music)
Martin (live bassguitar)


Urban Killerz

DJ Fatte (Ty Nikdy label) (hip hop)
DJ Zerwox


Bar Dj Set

Dj Buttons (pl) (funky)

Středa 22.8.2012


DUBSTEP WEDNESDAY

DJ Hlava (dubstep)
DJ Basstien (Bass Beast) (d'n'b)


BREAKPOINT

DJ Yannick (house)


Bar DJs

Cabaret Maňana (latino)

Čtvrtek 23.8.2012


CRAZY BLAZE

DJ Jakobeen (alternative dance music)
DJ Spectre


SOULTRAIN

DJ Fatty (funky house)
DJ J-KID (pio squad) (hip hop)

Pátek 24.8.2012 Clash!


Hiffi & Jacob

HIFFI & JACOB (Skyline djs) (electro)


CLASH!

The Fakes (progressive)
Trusty (dubstep)


DJ Radek Honc (Expresradio) (house)

Sobota 25.8.2012 ERASMUS


Dubsteblog DJs

DJ Stiffler Selecta (dubstep)
DJ Clockmaker (dubstep)


ERASMUS

DJ Komandante (guatemala) (reggaeton)


ERASMUS

DJ Craig Hampson (uk) (funky)

Neděle 26.8.2012


WAVE OF SENSE NITE

DJ Alex Neivel (ru) (house)
DJ Pat Heart (deep house)

Pondělí 27.8.2012


Freestyle Mondays

MC Zuby (uk) (mc)
Sounday (jazz-rock-rap)
DJ Shock'o (hip hop)
DJ Hlava (dubstep)


Freestyle Mondays

DJ Bekrs
DJ Pret

Úterý 28.8.2012


LAUTIR

DJ CK Placeedo (new dance music)
Martin (live bassguitar)


DANCE OR DIE

DJane Lu Michell (r´n´b)
DJ Maztah (electro)

Středa 29.8.2012


DUBSTEP WEDNESDAY

DJ Hlava (dubstep)
DJ Cut Dem


ARCADE

DJ Ark (BE AT:) (acid/house/deep/techno)
DJ Saboteur


AKROLIVE

Dj Akrom (deep house/tech house)
Vaníček (bassguitar)
Tibor the jazzman (guitar)
Kohout (guitar)

Čtvrtek 30.8.2012


Source of Noise vol. 6

QOTA DJanes (electrotrash)
DJs Radek & Marka (Skyline)


BARRIO LATINO

DJ El Patron (mex) (latino)
DJ El Tico (costa rica) (latino)


Bar Dj Set

DJ J. Kománková (eclectic mix)

Pátek 31.8.2012


DADA

ABAB (techno/house)
Tenten (deep house/funky)


COLORFUL HOUSE

DJ Dan Cooley (Radio 1) (house)
DJ Madman (house)
DJ TinTin (house, progressive )


Bar Dj Set

Dj Liquid A (eclectic mix)

Program Srpen 2012 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO