CHAPEAU ROUGE

MENU

Reporty - Vše

17.3. BASS OVERDOSE II

Pátek 24.3.2017

18.3. July Talk (can)

Středa 22.3.2017

11.3. Scream For Fame

Úterý 21.3.2017

3.2. The BASEMENT

Sobota 11.2.2017

14.1. Bass Overdose

Pondělí 23.1.2017

97. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

Pondělí 16.1.2017

31.12. Silvestr v Chapeau rouge

Čtvrtek 12.1.2017

Hip Hop Kemp 2016

Čtvrtek 29.12.2016

11.11. Hit The Floor

Neděle 20.11.2016

12.11. The Thrillest All Stars

Sobota 19.11.2016

4.11. Dream On Dreamer (aus)

Pondělí 7.11.2016

14.10. UK BASS NIGHT

Sobota 22.10.2016

16.9. The Thrillest All Stars

Neděle 25.9.2016

30.6. Gudlak Tour

Neděle 7.8.2016

9.6. Counterfeit (uk)

Čtvrtek 30.6.2016

11.6. DNB Clash B-Day Edition

Neděle 19.6.2016

30.3. Hermitude (au)

Pondělí 25.4.2016

12.3. DNB Clash

Neděle 20.3.2016

12.2. Creative w/Lexlay (es)

Úterý 1.3.2016

5.2. The Thrillest All Stars

Středa 10.2.2016

12.12. DNB Clash

Úterý 5.1.2016

1.10. Galén - křest desky

Čtvrtek 15.10.2015

9.10. Night Riders

Středa 14.10.2015

10.10. SOAK (uk)

Pondělí 12.10.2015

15.8. Queer Noises Prague Pride

Pondělí 21.9.2015

4.8. SPIN w/Seegeng & Awacs

Neděle 9.8.2015

9.6. SPIN w/DJane Dash

Pondělí 15.6.2015

6.6. Session meets Rave & Riot

Čtvrtek 11.6.2015

25.5. Mad Mad Monday

Čtvrtek 28.5.2015

2.5. Takaaki Itoh (jap)

Neděle 10.5.2015

11.4. Revolution 909

Středa 15.4.2015

31.3. SPIN

Středa 8.4.2015

11.3. Lake Malawi

Pátek 13.3.2015

28.2. Bass Drop vol. 21

Úterý 3.3.2015

14.2. Republic Artists

Úterý 17.2.2015

31.12. Silvestr 2014

Úterý 3.2.2015

6.12. DJ Slovak a live sax na baru

Pondělí 22.12.2014

25.11. SPIN

Pátek 14.11.2014

8.11. Session meets Rave & Riot

Úterý 11.11.2014

28.8. DJ Akrom & more

Úterý 2.9.2014

12.8. Spin /Drag & Drop (ru)

Pondělí 18.8.2014

28.7. Freestyle Mondays

Čtvrtek 14.8.2014

26.7. Creative On Boat

Pondělí 4.8.2014

22.7. SPIN/Awali live

Neděle 27.7.2014

15.7. SPIN/ C'moi a Phil Cooper

Čtvrtek 17.7.2014

1.7. SPIN

Neděle 6.7.2014

31.5. Clash! se Spitzer (fr)

Středa 4.6.2014

24.5. Revolution 909

Středa 28.5.2014

3.5. Hip Hop Federace

Pondělí 5.5.2014

21.4. Freestyle Mondays s UGC

Čtvrtek 24.4.2014

28.3. Bounce!Bounce!

Středa 2.4.2014

7.3. Hollen (it) na Creative

Neděle 16.3.2014

7.3. MINTDT

Úterý 11.3.2014

22.2. 3.80 Paradox (fr)

Středa 26.2.2014

7.2. Hipster Killer

Úterý 11.2.2014

11.1. Clash s Čokovoko

Středa 29.1.2014

18.1. Davaj Sound

Pondělí 27.1.2014

13.1. Freestyle Mondays

Středa 15.1.2014

23.11. Clash! Slovak takeover

Čtvrtek 28.11.2013

16.11. Republic Artists

Sobota 23.11.2013

4.10. Cubism - 3. narozeniny

Středa 20.11.2013

2.11. M-Tri a DJane Leecy (us)

Sobota 16.11.2013

94. narozeniny Chapeau rouge

Pátek 8.11.2013

19.10. DADA

Pondělí 4.11.2013

25.10. Dead Sailor

Neděle 3.11.2013

4.10. Cubism 3rd Anniversary

Středa 9.10.2013

27.9. Bass Drop Arena

Středa 2.10.2013

Hip Hop Kemp část 2.

Čtvrtek 26.9.2013

20.9. DADA a 1a2v1

Úterý 24.9.2013

Clash a TAI (uk)

Pondělí 23.9.2013

30.8. Bass Drop vol. 4

Neděle 8.9.2013

22.-24.8. Hip Hop Kemp

Středa 4.9.2013

17.8. DADA

Sobota 24.8.2013

12.7. Pink Bubble Friday

Neděle 21.7.2013

27.6. Creative on Boat party

Pondělí 8.7.2013

7.6. Djuma Soundsystem

Středa 12.6.2013

1.6. Hipster Killer

Neděle 9.6.2013

11.5. Marc Hype (ger)

Pondělí 13.5.2013

19.4. Atomic Shake Trap Night

Pondělí 22.4.2013

3.4. Dubstep Wednesdays

Pondělí 8.4.2013

22.3. Timid Boy na BE AT:

Pondělí 1.4.2013

22.2. DADA feat. Mittewort (sk)

Čtvrtek 21.3.2013

22.2. Sheexy House

Neděle 17.3.2013

9.3. Source of Noise

Středa 13.3.2013

4.3. Yang Gods

Pondělí 11.3.2013

21.2. DJ Fatte B-day

Středa 6.3.2013

12.2. Urban Killerz

Pátek 15.2.2013

9.2. Mash Up Funk feat. Jayl Funk

Pondělí 11.2.2013

4.2. New Kings of Tha Beatz

Pátek 8.2.2013

15.1. Urban Killerz

Středa 30.1.2013

24.1. Koncert Animé

Pondělí 28.1.2013

14.12. Elements: Fire

Středa 19.12.2012

27.10. Re:dress vol. 2

Pátek 9.11.2012

19. 10. Další várka z BE AT:

Čtvrtek 25.10.2012

19.10. DADA (videoreport)

Úterý 23.10.2012

21.9. DADA

Pondělí 24.9.2012

14.9. Bounce!Bounce!

Středa 19.9.2012

17.8. Queer Noises

Čtvrtek 23.8.2012

3.8. Maximum Overdrive

Úterý 7.8.2012

4.8. Elements: Water

Pondělí 6.8.2012

13.7. DADA BBQ party

Neděle 15.7.2012

21.6. Creative na lodi

Sobota 30.6.2012

23.6. v Chapeau rouge

Pátek 29.6.2012

8.6. DADA feat. Bad Mojo

Pondělí 18.6.2012

9.5. Ba2s a Dubstep Wednesday

Úterý 15.5.2012

ELECTRO-TECK-TONIK

Neděle 6.5.2012

Rabbit Hole (19.4.)

Úterý 24.4.2012

Urban Killerz/duben

Pátek 13.4.2012

Urban Killerz

Neděle 25.3.2012

17.3. Shake & Move

Pondělí 19.3.2012

Finále 48 Hour Film Project

Pátek 16.3.2012

Hip Hop Olympiáda 5 Elements

Středa 14.3.2012

3.80 Paradox

Úterý 6.3.2012

Lara 303 @ Freestyle Mondays

Pondělí 27.2.2012

VINYL SWAG s Prago Union

Úterý 21.2.2012

O.C.B. Turn It Up! vol. 2

Středa 25.1.2012

Dance or Die

Středa 4.1.2012

Fresh & Funky

Sobota 31.12.2011

SOULGASM LIGHT

Pátek 30.12.2011

Freestyle Mondays

Úterý 27.12.2011

Clash! vs. Bounce!Bounce!

Pondělí 19.12.2011

Křest alba - MC Gey a DJ Fatte

Neděle 18.12.2011

Republic Artists @ Chapeau rouge

Pondělí 5.12.2011

Cartonnage na R1 Embassy

Pátek 25.11.2011

Suzi Analogue (us)

Neděle 20.11.2011

Emergenza Festival: 1st step n.1

Čtvrtek 17.11.2011

Expectation

Středa 16.11.2011

92. narozeniny Chapeau rouge

Středa 2.11.2011

Ian Pooley @ Chapeau special

Čtvrtek 6.10.2011

Marpo a hosté @ Chapeau rouge

Pondělí 3.10.2011

Freestyle Mondays

Neděle 2.10.2011

Clash! s Pelussje a Wonkapem

Čtvrtek 29.9.2011

Akrolive + Conflux

Pondělí 12.9.2011

Soulgasm Light

Čtvrtek 1.9.2011

Clash!

Úterý 30.8.2011

Street Wings (sp) - 2. část

Pondělí 29.8.2011

A Banquet - Live @ Clash

Neděle 28.8.2011

Street Wings (sp)

Sobota 27.8.2011

New Kings of tha Beatz

Čtvrtek 25.8.2011

Dance or Die

Sobota 20.8.2011

Dance or Die

Čtvrtek 11.8.2011

Bounce!Bounce! special

Pondělí 8.8.2011

Algernon Cadwallader, 1994!

Neděle 7.8.2011

Creative s Björnem Wilke

Středa 3.8.2011

Boogie s Eddie Richardsem (uk)

Pondělí 1.8.2011

CLASH! s Autoérotique (ca)

Pondělí 25.7.2011

Freestyle Mondays

Sobota 23.7.2011

Nicone vol. 2

Čtvrtek 14.7.2011

Dance or Die (12.7. 2011)

Úterý 12.7.2011

Soulgasm Light

Pondělí 11.7.2011

Electro-teck-tonik

Neděle 10.7.2011

Nicone (ger)

Úterý 5.7.2011

Clash! solo pro The Fakes

Pondělí 27.6.2011

New Kings of tha Beatz

Úterý 14.6.2011

Hip Hop Cirkus a Oliwer Lowe

Pátek 10.6.2011

DANCE OR DIE

Úterý 7.6.2011

Clash! s Haezer (rsa)

Úterý 31.5.2011

ZOMBIE WALK 2011

Neděle 29.5.2011

Vernisáž Graema McKinnona

Čtvrtek 26.5.2011

Freestyle Mondays

Pondělí 23.5.2011

ZOMBIEWALK @ CHAPEAU ROUGE

Sobota 21.5.2011

Real Rap Riders vol. 1

Čtvrtek 19.5.2011

DANCE OR DIE

Úterý 17.5.2011

PRAGGA! RAGGA!

Neděle 15.5.2011

Creative

Sobota 30.4.2011

White Stain (Slovenia)

Sobota 23.4.2011

New Kings of tha Beatz!

Pátek 22.4.2011

Lis Er Stille (den)

Úterý 19.4.2011

Electro-teck-tonik

Čtvrtek 14.4.2011

Student Fest

Pátek 8.4.2011

Hanky Panky

Pondělí 4.4.2011

Vernisáž Tomáše Uhnáka

Neděle 3.4.2011

Barrio Latino

Neděle 27.3.2011

Freestyle Mondays vol. 2

Sobota 26.3.2011

Freestyle Mondays

Pátek 25.3.2011

Immanu El vol. 2

Úterý 22.3.2011

Immanu El (swe) vol. 1

Sobota 19.3.2011

New Kings of tha Beatz!

Úterý 15.3.2011

HANKY PANKY

Čtvrtek 10.3.2011

Gentlemen & Assassins

Neděle 6.3.2011

Marhlad @ Chapeau rouge

Sobota 5.3.2011

Steakhouse Orchestra @ Chapeau

Čtvrtek 3.3.2011

Freestyle Mondays

Úterý 22.2.2011

New Kings of tha Beatz

Středa 16.2.2011

Funk-Shui night

Úterý 15.2.2011

Culture Shock 7

Pondělí 14.2.2011

Pejsci na grilu

Sobota 12.2.2011

Bounce!Bounce!

Čtvrtek 10.2.2011

Electro-teck-tonik

Středa 9.2.2011

Hanky Panky

Pondělí 7.2.2011

Clash! s Blatta&Inesha (it)

Pátek 28.1.2011

Laboratory

Čtvrtek 20.1.2011

Funkmasters Warm Up!

Sobota 15.1.2011

Lednové Freestyle Mondays

Pátek 14.1.2011

P.G. Lost

Úterý 11.1.2011

Prosincový Clash!

Pondělí 27.12.2010

Vánoční Bounce!Bounce!

Sobota 25.12.2010

Freestyle Mondays Openmic

Pondělí 20.12.2010

2. část Nonstop rapu!

Úterý 7.12.2010

ÚKLID během nonstop rap

Pondělí 6.12.2010

Freestyle Mondays

Pondělí 15.11.2010

New Kings of tha Beatz!

Úterý 26.10.2010

91. narozeniny Chapeau Rouge

Čtvrtek 21.10.2010

Freestyle Mondays

Pondělí 18.10.2010

Conflux

Středa 6.10.2010

Commix (uk) @ Culture Shock

Pondělí 27.9.2010

Turntablism Kings, 21.9. 2010

Úterý 21.9.2010

Fotky Colours of Ostrava

Neděle 18.7.2010

Fotky z Rock for People 2010

Čtvrtek 8.7.2010

Fotky z Culture Shock 4

Středa 30.6.2010

Culture Shock 3, 10.4. 2010

Sobota 10.4.2010

Fotky z Mono

Úterý 6.4.2010

Joker's Night

Sobota 6.3.2010

Sudden Infant a Ruinu 30.11. 2009

Pondělí 25.1.2010

Culture Shock 2 16.1. 2010

Sobota 23.1.2010

ClashVsBounce!Bounce!

Pátek 22.1.2010

27.12. Radio 1 EMBASSY

Středa 6.1.2010

fotky Jokers Night 5.12

Sobota 5.12.2009

Thom Herian Explodes 24.11

Úterý 24.11.2009

foto Martin Kräussl

Úterý 17.11.2009

report + foto CULTURE SHOCK 16.11

Pondělí 16.11.2009

LaFEST - fotky

Úterý 27.10.2009

CASPIAN VIDEA

Středa 14.10.2009

Křest nového cd kapely BAYER

Čtvrtek 10.9.2009

Festival JOYRIDE

Sobota 5.9.2009

BULBZ @ Chapeau

Pondělí 31.8.2009

JOKER’S NIGHT

Sobota 30.5.2009

Khamoro

Čtvrtek 28.5.2009

ZOMBIE WALK

Sobota 16.5.2009

The AIM+Mood+DJ Niceland

Čtvrtek 16.4.2009

Erasmus party z 26.3.

Čtvrtek 26.3.2009

Live Clash! v Chapeau Rouge

Sobota 24.1.2009

avízo na Unifiction

Neděle 14.12.2008

John La Tash, Madame Bovary, Kmen

Čtvrtek 27.11.2008

MaleeDivy koncert BAR

Středa 19.11.2008

14.narozeniny performance

Pondělí 10.11.2008

14.narozeniny FOTOREPORT

Středa 29.10.2008

CCTV Allstars

Středa 8.10.2008

ReReName fotoreport

Pondělí 6.10.2008

BAR Live Concert: SON CALIENTE

Čtvrtek 18.9.2008

X-Left to Die, Rattle Bucket

Čtvrtek 27.3.2008

UNIFICTION A MACATÁ ZELENINA

Pátek 14.12.2007

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO