CHAPEAU ROUGE

MENU

LIVE UNDERGROUND

Pátek 1.3.2019


ABDUCTION

Dubsquad (dubstep/riddim)
Layers (deep dubstep)
Emotion Squad (rap)
Skid & Ruen
Rook
Forest Animal
& Skyyla, Deewoy, Junk Le faya, Marmite, MC Pain


SWMRS (us) - Live Concert

SWMRS (us) (punk rock)
Anteros (uk) (indie)

Sobota 2.3.2019


Rampage

Saint Edyn (sk) (rap)
Pridenyyy (sk) (rap)
Skerera (rap)
Kater (rap)
Valdo (sk) (rap)
Ony
Smash Doctors, Excentric B2B Fourstepper

Pondělí 4.3.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ ABI (us) (hip hop)
DJ MLF (pt) (hip hop)

Úterý 5.3.2019


TECHNICOLOR

DJ Tetsuo (sk) (techno)

Středa 6.3.2019 MADNESSDAY


MADNESSDAY

Mad Lad Crew
DJ Guille

Čtvrtek 7.3.2019 CarnivalFest 2019


CarnivalFest 2019

DJ Nacho (es) (latino)

Pátek 8.3.2019 WHO RUN THE WORLD? GIRLS!


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Pat Heart (deep house)
DJ Tijin (nl)

Sobota 9.3.2019


FIX

DJ Thomas Tesla (techno/house)
DJ Ly Sas (ge) (house)

Neděle 10.3.2019


The Zeros (us) - Live Concert

The Zeros (us) (punk rock)

Pondělí 11.3.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Stili (hip hop)
DJ TV (dance)

Úterý 12.3.2019


TECHNICOLOR

Silvia Dellai (tech-house)
DJ Mayda
DJ Andrew Matta
DJ Mini S

Středa 13.3.2019 MADNESSDAY


MADNESSDAY

Mad Lad Crew
DJ Re-Quest

Čtvrtek 14.3.2019


PRAGUE ALTERNATIVE

DJ Flyplender
Jareza
DJ José Madeira
Ivan Myslikovjan (live sax)

Pátek 15.3.2019


Scream For Fame

Forgot it's Monday (alternative punk)
North Innergy (jazz-rock)
Cake Talk
Planeta Gentlemanů


FUNKY CALLING

DJ Hlava (dubstep)
Speedy
DJ JimmyX (house)

Sobota 16.3.2019


PANORAMA

ABAB (techno/house)
DUMA Jr. (techno)

Pondělí 18.3.2019


BAS (us) - Live Concert

BAS (us) (hip hop)


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Bura (us) (hip hop)
DJ MLF (pt) (hip hop)

Úterý 19.3.2019


TECHNICOLOR

DJ Luca Marinoni (it) (minimal techno)


Blood Youth (uk) - Live Concert

Blood Youth (uk) (hc punk)
Parting Gift (uk)

Středa 20.3.2019 MADNESSDAY


MADNESSDAY

Mad Lad Crew
La Tino Brothers


Druhej plán - Live Concert

Druhej Plán (rock/funk)
Wallflower

Čtvrtek 21.3.2019


DARK ROOM

DJ Marvelous Bey (es)
DJ Sam (uk)


Špinaví lůzři - Live Concert

Špinaví lůzři (backyard blues)
Rockoons (rock'n'roll)

Pátek 22.3.2019


Nirvana Tribute - Live Concert

Nirvana Tribute (alternative rock)
Lord Bishop Rocks (hendrixian motor funk)


PALMOLIFE FLOOR

Dada Disco (be)
Disco Party Sons
DJ Discoval
DJ Swifty

Sobota 23.3.2019


TRASH GANG

DJ Rusty (milion+)
Spas
Them Darned Teenagers (this will hurt)
Cyper Sound
Johnny Caress

Pondělí 25.3.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Stili (hip hop)
Tricky V (uk)

Úterý 26.3.2019


TECHNICOLOR

DJ Seldon (hu) (minimal)

Středa 27.3.2019 MADNESSDAY


MADNESSDAY

Mad Lad Crew
Mates Do Solids

Čtvrtek 28.3.2019


LA CALLE 8

DJ Teddy Ziggy (Nigeria) (dancehall/hip hop/r'n'b)
DJ Buldog (hip hop)
DJ Lazer (kenya)


Napoleon - Live Concert

Napoleon (uk)
Glad For Today (post/melodic hc)
Monsters & Motherships (rock)
Seeing Things

Pátek 29.3.2019


Last - Live Concert

Last (rap)
RNZ
SHXRTY & KOJO (rap)
DJ Hom3.5
Sain

Sobota 30.3.2019


BASS OVERDOSE_System Hacked

Tephra & Arkoze (uk) (d'n'b)
Beast:Season (deep)
Minikin (sk)
Audiocuts (d'n'b)
DJ Opaque (sk)
Mia (sk) (d'n'b)
Luménia Live

Program Březen 2019 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO