CHAPEAU ROUGE

MENU

LIVE UNDERGROUND

Středa 1.5.2019


Latino Wonderland

Mad Lad Crew
DJ Guille

Čtvrtek 2.5.2019


I LOVE ROCK'N'ROLL

DJ Baptista (pt) (latino/salsa/merengue)


Pátek 3.5.2019 The BASEMENT


THE BASEMENT

Tricky V (uk)
DJ Guille Mendez
Mad Lad Crew


Hedgehog Eyes - Live Concert

Hedgehog Eyes (cz/ca) (indie rock )
Neon Bloom (ca)

Sobota 4.5.2019


PRAGUE ALTERNATIVE

Lushian Larroa (mx)
DJ Flyplender
Jareza
DJ Lukeys (house)

Pondělí 6.5.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Nela (hip hop)
MAD PRG (us)

Úterý 7.5.2019


TECHNICOLOR

Good Boy Bronko
DJ ahZ (drum´n´bass)

Středa 8.5.2019


Latino Wonderland

Mad Lad Crew
DJ Re-Quest

Čtvrtek 9.5.2019


PRAGUE ALTERNATIVE

MC Patrick Zoro
Flyplender
Jareza
guest

Pátek 10.5.2019 WHO RUN THE WORLD? GIRLS!


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Biodan (house)
DJ Sam Gittis (us)

Sobota 11.5.2019


PANORAMA

ABAB (techno/house)
DUMA Jr. (techno)

Pondělí 13.5.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Stili (hip hop)
MAD PRG (us)

Úterý 14.5.2019


TECHNICOLOR

DJ Luigi Rossi (it) (minimal techno)


Shokran (ru) - Live Concert

Shokran (ru) (metal)
Abyss, Watching Me (post hardcore)
The Contradiction (pl/kz) (progressive metal)
Down For Whatever (hu) (metalcore)

Středa 15.5.2019


Latino Wonderland

Mad Lad Crew
La Tino Brothers

Čtvrtek 16.5.2019


DARK ROOM

DJ Marvelous Bey (es)

Pátek 17.5.2019


DESCHOOLING & UNITY RAGE double warm up

The Envlps (indie pop)
Saving George
Dusko The God
DJ Excentric (d'n'b)
DJ Fourstepper (d'n'b)
DJ CubaLibre (d'n'b)
The Creators & Homicidal Rage Showcase

Sobota 18.5.2019 FIX


FIX

DJ Thomas Tesla (techno/house)
DJ Ly Sas (ge) (house)

Pondělí 20.5.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Stili (hip hop)
MAD PRG (us)

Úterý 21.5.2019


TECHNICOLOR

DJ Shitty face
DJ MVLTIFIDVS (deep house)

Středa 22.5.2019


Latino Wonderland

Mad Lad Crew
Mates Do Solids

Čtvrtek 23.5.2019


LA CALLE 8

DJ Lazer (kenya)
DJ Teddy Ziggy (Nigeria) (dancehall/hip hop/r'n'b)
DJ Buldog (hip hop)


Talos (ie) - Live Concert

Talos (ie)
Jackson Dyer (au)

Pátek 24.5.2019 BASS DROP #60


BASS DROP #60

DJ Whiney (uk)
No Cure
Furious Freaks (d'n'b)
Soulparts (d'n'b)
DJ MagicKa (d'n'b)
DJ Futical


Brandy Kills (ru) - Live Concert

Brandy Kills (ru) (dark electro pop)

Sobota 25.5.2019


An Accident - Live Concert

An Accident (alternative grunge punk)
Syndrom (stoner rock)
Dirty Way (punk rock)


TRASH GANG

Roxten & Call The Cops (rap)
Galactic Donuts
DJ Doemixx (hip hop)
Them Darned Teenagers (this will hurt)
Johnny Caress
Cyper Sound

Neděle 26.5.2019


Men I Trust (ca) - Live Concert

Men I Trust (ca) (indie)
Malena Zavala

Pondělí 27.5.2019


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Ilegal (us)
MAD PRG (us)

Úterý 28.5.2019


TECHNICOLOR

DJ Awacs (minimal)
DJ Martin Advance

Středa 29.5.2019


Latino Wonderland

Mad Lad Crew
DJ Re-Quest

Čtvrtek 30.5.2019


DJ Jakobeen (alternative dance music)
DJ Jarda Dusek (Radio 1)
Sonority (breakbeat)
Tamara Awali

Pátek 31.5.2019


TECHNICOLOR SPECIAL

DJ Calmer (ger)
DJ Oscar Morbo (experimental minimal techno)
DJ Munaki (techno)


Other Way - Live Concert

Other Way (crossover rock)
Ragnarock (rock)

Program Květen 2019 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO