CHAPEAU ROUGE

MENU

Úterý 1.9.2020


TECHNICOLOR

DJ Awacs (minimal)
DJ Pluge (techno)

Středa 2.9.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?!


V Oblacích - Live Concert

V oblacích (folk punk)
Mulholland Blue (folk)


MADNESSDAYS

DJ Mark
DJ Lewis
DJ Marmite

Čtvrtek 3.9.2020 LA CALLE 8



BLUR/D

DJ Arturo Legorreta (Materia.fm) (techno)
& amigos


LA CALLE 8

DJ Komandante (guatemala)
DJ Durane (bolivia) (reggaeton)
DJ Selecto (Bolivia)

Pátek 4.9.2020 THE BASEMENT


ABDUCTION

Dubsquad (dubstep/riddim)
DJ Zero
Emotion Squad (rap)
Corborat
DJ Skyyla
BassDiggerz
Lumpy


TRICKY V AND FRIENDS

Tricky V (uk)
Praha 420 (house)
DJ MARK B (uk bass/uk house/grime)

Sobota 5.9.2020


PRAGUE ALTERNATIVE

MC Holydayzz (fr)
DJ Flyplender
Jareza
DJ Tripod


NIGHTPHUNK

Donna Bucks (sk)
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)
TwentyFree (house)

Neděle 6.9.2020


SUNDAY RHYTHM

DJ Tráva (tech-house)

Pondělí 7.9.2020 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Reba (us)
DJ Flowtek (d'n'b)


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Marlon (latino)
DJ Mad Ahmet (latino)

Úterý 8.9.2020


TECHNICOLOR

DJ ASQ
DJ Noir (hip hop)

Středa 9.9.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?!


MADNESSDAYS

DJ Mark
DJ Lewis
DJ Marmite

Čtvrtek 10.9.2020 CHAPEAU ROCKS


CHAPEAU ROCKS

DJ Casa Flayva (Morocco)


bez hranic - Live Concert

Cigarette Syndrome (power garage)
Nola dis (new wave)


CHAPEAU ROCKS

DJ Bony Boy (bg)
OhMyPrague! DJ Crew (latino beats)

Pátek 11.9.2020 WHO RUN THE WORLD? GIRLS!


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ White Coffee (pt) (deep-tech house)
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Mad Nela
DJ Mad Yala (us)

Sobota 12.9.2020


LIMINAL

DJ dMIT.RY (ru/Neo Violence) (bassline)
DJ Eda
DJ Aurélién


TRASH GANG

Kewu
Herbo
Them Darned Teenagers (this will hurt)
Cyper Sound (house/bassline)
Johnny Caress (house/trap/rap)

Neděle 13.9.2020


BREAKPOINT

DJ Yannick (house)

Pondělí 14.9.2020 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Illegal
DJ Mad Reba (us)


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Javier (latino)
DJ Mad Ahmet (latino)

Úterý 15.9.2020


TECHNICOLOR

DJ Skliba (us) (techno)

Středa 16.9.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?!


MADNESSDAYS

DJ Mark
DJ Lewis
DJ Marmite

Čtvrtek 17.9.2020 LA CALLE 8


LA CALLE 8

DJ Teddy Ziggy (Nigeria) (dancehall/hip hop/r'n'b)
DJ Buldog (hip hop)
DJ Lazer (kenya)


LA CALLE 8

DJ Komandante (guatemala)
DJ Durane (bolivia) (reggaeton)
DJ Selecto (Bolivia)

Pátek 18.9.2020 BASS DROP


BASS DROP

Furious Freaks (d'n'b)
No Cure
DJ Futical
DJ S-bish (fr)


Scream For Fame

Cake Talk
Tape01 (alternative rock)
Down The Spine (punk rock)
The First Turn


BASS DROP

DJ Reverend
DJ Novinski (d'n'b)
DJ CTRL
DJ Non

Sobota 19.9.2020 REPUBLIC ARTISTS


Republic Artists

DJ Darren Gregory aka Bungaroosh (uk) (electro)
DJ Ly Sas (ge) (house)


Hollow Planet - Live Concert

Hollow Planet (metal)
Blackshard (trash metal)
Bound to Break (metal/nu-metal¨)


Republic Artists

Broken Neon (uk) (house)
DJ Thomas Tesla (techno/house)


Republic Artists

Monsieur Landfeust aka Beta Tutor (fr)
DJ Jamie Askew (uk)

Neděle 20.9.2020


SUNDAY RHYTHM

DJ Tráva (tech-house)

Pondělí 21.9.2020 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Reba (us)
DJ Mad Illegal


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Marlon (latino)
DJ Mad Ahmet (latino)

Úterý 22.9.2020


TECHNICOLOR

DJ MVLTIFIDVS (deep house)
IA aka Filth Collins

Středa 23.9.2020


CANCELLED/ZRUŠENO Bleib modern (ger) - Live Concert

Bleib Modern (ger) (dark post punk)


MADNESSDAYS

DJ Mark
DJ Lewis
DJ Marmite

Čtvrtek 24.9.2020 DARK ROOM


DARK ROOM

DJ Sam Gittis (us)
DJ Dansi


DARK ROOM

DJ Marvelous Bey (es)
DJ Jhns

Pátek 25.9.2020


WATCHOUT MUSIC (SK) x FULL FLAVOUR

Doppelgänger (sk) (d'n'b)
Slwdwn (sk) (d'n'b)
Notequalmusic (sk)
Fourstepper & Excentric (d'n'b)


COLORFUL HOUSE

DJ Pavel Bidlo (Yoshitoshi - Usa) (electronica)
DJ Dan Cooley (Radio 1) (house)

Sobota 26.9.2020


ONLY GOOD MUSIC

DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)
DJ Mad Correia (pt)


ZRUŠENO! Marina - Live Concert

Marina (ru/cz) (electrocore)


ONLY GOOD MUSIC

DJ Mad Reba (us)
DJ Flowtek (d'n'b)
DJ Mad Illegal

Neděle 27.9.2020


NIGHT RIDERZ

Junior Jan (tech-house)
DJ JW (nl)
Callboy
DJ Kostas T
DJ Danny

Pondělí 28.9.2020


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

Tricky V (uk)
DJ Mad Reba (us)


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Javier (latino)
DJ Mad Ahmet (latino)

Úterý 29.9.2020


TECHNICOLOR

Total Woods (minimal/deep house)

Středa 30.9.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?!


MADNESSDAYS

DJ Mark
DJ Lewis
DJ Marmite

Program Září 2020 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO