CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 27.4.2013

ELEMENTS

Datum akce:
27.4.2013

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Reblok (serbia)
 
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)
 
DJ Ezwell
 
Luke Nova

Beef records uvádí:
BEEF RECORDS: ELEMENTS

Special guest Rebok (Serbia)
and Schwa, Ezwell, Luke Nova

Kluci z Beef records si na svůj první jarní label mejdan pozvali hosta z prosluněného Balkánu. Reblok se představí českému publiku poprvé a rozhodně nebude hrát dechovku. Ve svém Djbagu si přiveze nejčerstvější novinky z jeho vlastni zahrádky plus spoustu dalších věcí, které ho inspiruji v producentském a djském životě. Goran Paradjina aka Reblok má za sebou několik úspěšných let za mixákem a v Srbsku například vystupuje na obřím festivalu Exit! Co se produkce tyká, má pod palcem několik releasů na úspěšných labelech jako Definitive, Suara a samozřejmě i Beef records, kde se představil tento rok s vinyl EPčkem a remixem od Joyce Muniz. Relok má opravdu dobře našlápnuto a my jsme rádi, ze ho můžeme představit českému publiku hned z kraje jeho úspěšné kariéry.

Na večírku nebudou chybět speciální dekorace, videoprojekce a cela atmosféra se ponese ve svěžím jarním duchu. Vedle Rebloka se můžete těšit na Dje Schwa z projektu Shades of Gray, který momentálně slaví úspěchy s deskou v koprodukci s Miguel Migsem. Dále zahraje mladý a nadějný Ezwell a o tolik důležitý rozjezd celé párty se postará Luke Nova.

DJ MIX: http://beefrecords.net/podcasts/Podcast/Entries/2012/12/5_Reblok_in_the_mix.html

LINKS:

www.beefrecords.net

http://www.youtube.com/watch?v=lQfehigClcY
http://soundcloud.com/reblok
www.djschwa.net


INTERPRETI

Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records)

Styly: house/techno/electronic

Michal Schwa jeden z mála českých DJs, který má kalendář plný prestižních zahraničních akcí a navíc stojí za uznávaným labelem (Beef records). V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky pranic nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umísťuje mezi nejstahovanějšími autory na DJském portálu beatport.com.

Jeho projekt Shades of Gray slaví se svým debutovým albem "Soul Machine" úspěchy po celém světě a prestižní časopis Dj mag zařadil toto album mezi 50 nejlepších elektronických alb roku 2012. I díky tomu Schwa spolupracuje s mnoha zvučnými jmény světové taneční scény (například Miguel Migs a Djuma Soundsystem) a jen za poslední stihnul hraní v Austrálii, Hondurasu, USA, Itálii, Londýně, Barceloně, Indii, Thajsku a také na mnoha domácích akcích.

Hudbou se začal zabývat díky tatínkovi, který je sám muzikant a který v Praze vlastní známé nahrávací studio (www.orm.cz). V roce 2004 se Michal stává spolumajitelem úspěšného progressivního labelu Tribal Vision, avšak na konci 2005 náhle mění svůj styl a zakládá vlastní inovativní vydavatelství Beef records. Na teto značce vydávají producenti jako Pezzner, Mike Monday, The Timewriter, Joyce Muniz, Inxec, Deepchild a další. Pres 6 let Michal strávil v Australském městě Sydney. Od roku 2011 je zpět v Praze a pravidelně hraje po cele Evropě, USA a Asii. V Praze ho můžete slyšet v klubech Roxy, Bukanýr, Le Clan a Chapeau Rouge.

www.djschwa.net
www.shadesofgraymusic.net
www.beefrecords.net

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO