CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 24.10.2013

94. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

Datum akce:
24.10.2013

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Sto zvířat (ska)
 
KAY & TVZEX (EDM (trash electro, drumstep, ghetto bass, grind house, etc.))
 
Fanfare Oranzada (balkan folk)
 
Bass Drop DJs
 
DADA Cabaret Team
 
Them Darned Teenagers (this will hurt)

94. NAROZENINY klubu Chapeau Rouge

*3 patra*4 bary*3 stage*1 galerie* již od roku 1919

Ve čtvrtek 24.10. oslaví legendární klub Chapeau Rouge své 94. narozeniny a Vy byste neměli chybět! Párty bude probíhat ve všech třech patrech nedávno zrekonstruovaného klubu.

Heslo letošní oslavy je Prague Safari a jako hlavní interpret vystoupí v undergroundu hned Sto zvířat! Z DJs vás ve třech patrech oblaží DJane Lucca, Kay & Tvzex (Sunshine), Al Velilla (us), DADA, Bass Drop DJs, Schwa, Kuba Kubicek, Dan Cooley a mnoho dalších. Mimo výborné hudby se můžete těšit na speciální dekorace, světla, alegorické vozy a performery uvnitř i vně klubu. Vstup na oslavu narozenin je, tak jako každý rok, zdarma!

Kapely: STO ZVÍŘAT, Fanfare Oranzada
DJs: Lucca, Kay & Tvzex (Sunshine), Al Velilla, DADA, Bass Drop, Schwa, Kuba Kubicek,Dan Cooley, Džejár, Mersi, Subgate, Rob Smile, Jakobeen, Them Darned Teenagers

Fb událost: https://www.facebook.com/events/333908323422338/?context=create
Audio spot: https://soundcloud.com/chapeau-rouge-2/94_narozeniny_spot

INTERPRETI

KAY & TVZEX

Styly: EDM (trash electro, drumstep, ghetto bass, grind house, etc.)

Bounce! Bounce! je riot, vzdor, chaos, noise, pot, krev i sliny. Bounce! Bounce! je lifestyle, škleb, výsměch, několik hodin v kryptě, ve který se na jednu noc v měsíci zastavil čas. Bounce! Bounce! je alternativa spořadnanýho nudnýho života tam venku, co jede nechutně twenty-four-seven. Bounce! Bounce! je anarchie i sakrasmus. Bounce! Bounce! je Kay a Tuzex z kapely Sunshine jako dva našeptávači, co se vás snaží přesvědčit, že zlobit se má. Bounce! Bounce! je trademark a synonym pro EVIL. Bounce! Bounce! je electro, dubstep, drumstep, moombathon, metal, punk, hardcore, prostě radikální pelmel bez hranic a mantinelů. Bounce! Bounce! je Madhouse!

Bounce! Bounce! noci v pražském domovském klubu Chapeau Rouge vstupujou v roce 2012 do svojí třetí sezóny. Za tři roky se z nula-nula-nic povedlo vyrendrovat jednu z nejrozjetějších parties ve městě, o čemž svědčí nejenom fotky a videa plnýho klubu, ale i reference lidí i čisla navštěvností.

Novinkou roku 2012 je to, že v naší režii bude program všech tří pater Chapeau Rouge a budeme si vybírat i živý kapely, který nás bavěj, stejně jako Djs. Na žánry kašleme, stejně jako na uniformitu podobně laděnejch akcí. Takže už teď máme v hledáčku pár screamo, hardcore i metalovejch kapel, hlavně, když bude pořádná jízda. O to taky jde, ne? Electro a drumstep mayhem uprostřed jak jste zvyklý a dole neokoukaný kapely plus na baru místo najazzlýho uspávače hadů někdo, kdo vás nakopne. Koncept je to bezesporu skvělej, ale je taky hlavně o vás, o tom není pochyb. Navíc je tohle i výzva - kapely i DJs můžou psát o nominaci na některej z dalších B!B! mejdanů na e-mail: velvetsuicide@hotmail.com

Bounce! Bounce! booking: velvetsuicide@hotmail.com, tel: +420774824968
Merchandise: velvetsuicide@hotmail.com

+ pro skalní fanoušky: Bounce!Bounce! trička (viz foto) si můžete koupit přímo v Chapeau...


DADA Cabaret Team

►▲ DADA Cabaret Team

Mladí djs, kteří se snaží přivést do Prahy to nejlepší z celého světa, někdy hrají ještě nevydané skladby, které jim producenti posílají. Již si do Prahy pozvali milánské duo Say Dubai, které vydalo debutové EP na německém labelu No Brainer, slovenského producenta Bad Mojo...
Jejich snem je přivážet každý měsíc známé i méně znamé djs z celé planety od Austrálie přes Evropu až po Ameriku.

Více na www.facebook.com/DADAPrague

Them Darned Teenagers

Styly: this will hurt

Dvojice Djs a producentů tvořená Ianem a Katy se na scéně pohybuje od roku 2012. Ve své tvorbě se inspirují napříč hudebními žánry a jejich tracky vyšly na amerických vydavatelstvích jako je Sex Cult Records nebo Calamity of Noise Records.

Mají za sebou tour po Spojených státech s Designer Drugs (Porn and Chicken, Evil Olive, Chicago; Electric Circus, Tulsa; Riot Room, Kansas City; The Other Side, Wilkes Barre), hráli také v Holandsku (Beats n Bass, Eindhoven), Německu (Kiddo, Mnichov & Normal, Berlin) a ve Slovensku (Bass Down Low, New Spirit & Subclub).

Pravidelně vystupují v Praze jako rezidenti pražského klubu Chapeau Rouge.

____________________________________________________________________

Djs and producers Them Darned Teenagers were firstly introduced to Prague club scene in 2011.

The motivation to mix everything that electronic music can offer gained them strong audience and added a special touch to their sets, that gradually shaped a solid sound on which is their current own produced music based.

For 4 years Them Darned Teenagers are holding their own residential dance party in Chapeau Rouge club in the centre of Prague with stable attendance between 200 to 350 people. They are also being sponsored by Plenty Cash clothing and Kytary.cz & Novation.

After performing in clubs in central Europe and Germany they were touring USA in spring 2016 spinning decks in clubs in Illinois, Pennsylvania, Missouri, Maryland and Oklahoma. In May they released single on Sex Cult Records and plan on releasing more singles soon.

www.facebook.com/themdarnedteenagers

www.themdarnedteenagers.net/

soundcloud.com/them-darned-teenagers/inbasswetrustPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO