CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 9.3.2012

Hip Hop Olympiáda 5 Elements

Datum akce:
9.3.2012

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Rockstar (Radio Fajn) (funky)
 
DJ Maztah (urban/hip hop)
 
DJ Kwe (hip hop)
 
DJ Ba2s (hip hop)
 
DJane Supet

Více info v Novinkách


INTERPRETI

DJ Rockstar (Radio Fajn)

Styly: funky


DJ Rockstar se věnuje taneční, divadelní a hudební produkci. Vyvinul vlastní autorská extraordinérní hudebně animovaná představení. V posledních letech se objevuje jako performer, moderátor, herec a Dj na akcích a projektech jako např. Český lev 2006, Finále Česko hledá superstar 3, Eurovize, Anděl 2009 a Československo má talent 2010.
Je absolutním vítězem legendární Djské soutěže o nejlepšího krále party Djingu - Party Kingz II. Za své působení si zahrál ve všech přdních pražských i mimopražských klubech a festivalech. Mezi jeho nejvýznamnější akce, na kterých vystupoval patří např. James Brown afterparty show, Gza (Wu - tang clan), Methodman (Wu-tang clan), dáůe nezle opomenoust streetdancové akce a soutěže jako Joy Ride 2008, 2009, Flore Master 2008, Tanečník roku 2008, Battle of the Year a mnoho a mnoho dalších.
Rockstar působil se svým úspěšným pořadem na Rádiu Spin a momentálně ho můžete každý den slyšet na Rádiu Fajn. V roce 2012 rozběhl  projekt Nech To Beat!, kdy se svými hosty oslovoval prostřednictvím hudby v pražských ulicích nejenom mladé lidi a donutil je diskutovat a přemýšlet o negativních jevech společnosti jako např: korupce, drogy, xenofobie, rasizmus, násilí atd.... DJ Rockstar je v současnosti již několikátým rokem tváří oděvní značky Adidas.
Jeho tvář můžete pravidelně vídat na českém MTV, kde je jedním ze dvou hlavních moderátorů společně s Hankou Zajíčkovou. Nenechte si ujít Rockstarovu jedinečnou Djskou show!


www.rockstar.dj/cs/

DJ Maztah

Styly: urban/hip hop

Brněnský dj, člen legendární djské party Illuzionists. S djingem začal před 10 lety, nejprve jako promotér na svých akcích, později po boku svých známějších kolegů na předních parties v Brně. Když o pár let později dává Dj Opia dohromady crew Illuzionists, kontaktuje i Maztaha. S podobným brněnským uskupením Questablist jsou prakticky jediným top turntablism teamem a s dominantními Questablist a Dj Trafikem z Prahy si rozdělují nadvládu nad českou djskou scénou. Maztah se zakrátko stává špičkou českého a slovenského djingu, hrál prakticky na všech významných hip-hop/rnb/urban akcích či klubech po celé ČR ( všechny ročníky Hip-hop Kempu, Hip-Hop All Stars, T-Music Hip-Hop jam, Love planet festival, Semtex Culture festival, Rio de Riviera, Creamfields, Urban Rapublic festival, FX Bounce nights, Fleda Scratch nights, Party Kingz, Crunk Jackpot, kluby – Radost FX, Lávka, Karlovy Lázně, Mecca, Fléda, Fabric, PH+, Rock Cafe, Lucerna a jiné ) Pravidelně vystupuje na Slovensku ( vystoupil na festivalech Hodokvas a Pohoda, v klubu Dopler, CCX a na dalších významných místech ). Jako support vystupuje po boku známých světových djs jako Q-Bert, Rafik, Netik, Beware, Kid Koala, Tony Touch, J-Bounce ale i hvězd nejužšího světového formátu – Akon, Busta Rhymes, Wu-Tang Clan, Bushido, EPMD, Kid Sister, The Clipse, Onyx, Alex Gaudino, Olav Basoski, Laurent Wolf a dalšíJe členem nezávislého labelu Blind Deaf. Snaží se skloubit party styl s technickou zručností, dynamickým mixováním a vůbec všeobecnými djskými skills. Jeho sety jsou známy díky perfektní zvukové struktuře a preciznosti mixů, dovedené na nejvyšší úroveň. Dj Maztah hraje hip-hop, r’n'b, old school disco, mash ups ale nebojí se do svých setů zařadit i house, electro, baltimore club, baile funk, new wave či rock. Jako člen Illuzionists je součástí náročné djské performance s pěti gramofony, která dosud v ČR neměla obdobu.

Je rezidentním djjem Scratch parties v Brně v klubu Fleda a od roku 2006 rezidentem Pražské Radost FX, kde má v rámci velmi úspěšných black music parties FX Bounce večer Godzilla night. Dále je rezidentním djjem Juicy nights v klubu Lávka v Praze. Stal se prvním českým hip-hop djjem, který začal pravidelně využívat technologie digitálního djingu – Serato Scratch Live. Koncertuje s jedním z předních českých MCs, Tafrobem.


www.djmaztah.com/
www.myspace.com/djmaztah

DJ Kwe

Styly: hip hop

DJ Ba2s

Styly: hip hop,

DJ BA2S začal s hraním kolem roku 1994, ve stejném období jako s rapem. Nejprve v kapele Unit, o rok později spoluzakládá kapelu Chaozz.

- 1996 - vychází první album "...a nastal chaos", na kterém se podílí autorsky i jako DJ a MC. Později vycházejí další alba.
- 1998 - zakládá portál hip-hop.cz
- na přelomu tisíciletí působí rovněž v kapele Špatnej Wliw jako DJ
- 2002 - Chaozz si dal pauzu která trvá dodnes
- od roku 2005 návrat k intenzivnějšímu hraní a návrat k
mikrofonu..
- Mimo jiných akcí se jako DJ zatím účastnil pražských koncertů Ice Cube, Army of the Pharaos, EPMD a několika ročníků letních festivalů HIP HOP KEMP a HIP HOP JAM


www.facebook.com/djba2s

ba2s.com

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO