CHAPEAU ROUGE

MENU

9.3. 5 Elements


5 Elements a finále už tento pátek v Chapeau Rouge!5 Elements , soutěž, která probíhá ve spolupráci Chapeau Rouge, Rádia Spin 96,2 a nadace O2ThinkBig, míří ke svému vrcholu! Klání, které zasahuje všech pět elementů hip hopu, bude znát svoje vítěze už v pátek 9. března, kdy se v Chapeau Rouge uskuteční závěrečné souboje těch nejlepších z přihlášených.

Vše odstartuje v 17 hodin preeliminací kategorie Freestyle battle a budou následovat i další disciplíny. Nebude chybět ani battle mezi vítěznými bboys Tellym a Batmanem z nedávného break dance klání, které proběhlo koncem února. Exhibici předvedou Prago Fornia, vítězové kategorie Nejlepší break dance crew. Zápolení proběhne i v dalších kategoriích a těšit se můžete na Czech Beatbox Battle, Mistrovství ČR v beatboxu s postupem na Mistrovství světa pod taktovkou DaSkaRecords, Freestyle Battle, Battle kapel, DJs Battle, Battle producentů nebo Graffiti sketch battle. Do 5 Elements se přihlásilo několik stovek soutěžících a porotci jednotlivých kategorií z nich vybrali ty nejlepší, kteří se porvou o prvenství právě v pátek před publikem i zraky samotných porot.

Kromě toho nesmí chybět ani pořádný mejdan! Nejvíce návštěvníků asi dorazí na vystoupení porotců Resta & DJe Fattea, před kterými zahrají Lara 303 nebo Khomator, kteří rovněž zasedli v porotách olympiády. Kromě finalistů kategorie Nejlepší DJ se za gramofony objeví DJ Rockstar, který 9. března oslaví narozeniny, tudíž mu můžete v rámci finálového večera i srdečně popřát. Seznam těch, kteří se postarají o zábavu až do ranního kuropění, by nebyl kompletní bez jmen jako DJ Maztah, DJ Kwé nebo Djane Supet. Prošvihnout byste neměli ani beatboxovou sekci, protože v rámci ní vystoupí BeatBurger band s hostovačkou německého BeeLowa (BeatBox Battle®), En.Drua (Mako!Mako) či Sifona (WWW/Bigg Boss).

Zkrátka na tomhle mejdanu byste neměli chybět! Podpoříte svoje favority mezi finalisty, užijete si mejdan a ještě se dozvíte, kdo si rozdělí ceny od Rooftop studia, Repro studia, Audiolightu, Kytary.cz, Queens.cz, Cartoon-shop.cz, TyNikdy.cz, jazykové školy Polyglot, Trashmade.cz, Paintballgame.cz, Frag.cz a mnoha dalších. Na webu projektu: http://www.hiphopolympiada.cz/ najdete všechny informace, novinky a můžete si zde poslechnout přihlášené kapely, beatboxery nebo producenty. V hlasovací anketě můžete ocenit ty, kteří se líbí nejvíce právě vám.

Den po finále, tedy 10. března můžete do Chapeau Rouge vyrazit od 14:00 na workshopy, které se budou věnovat beatboxu nebo kapelám a DJs. Dozvíte se něco o tom, jak dělat správně svoje promo nebo jak se dobře připravit na nahrávání ve studiu a dostanete možnost podělit se o své zkušenosti.

Vstupenky na finálový večer jsou k dispozici za přátelských 100,-Kč a můžete si je zakoupit již nyní na barech klubu Chapeau Rouge. Takže hodně štěstí všem finalistům a těšíme se na všechny 9. března v Chapeau Rouge, kde si ve všech 3 patrech dosyta užijete všech elementů hip hopu!Fb event: www.facebook.com/events/100752056718073/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO