Akce
COLORFUL HOUSE
Datum akce: Pá 3.9.2010
Patro: Dance Klub
| DJs & Bands: | DJ Dan Cooley (house) |
|---|---|
| DJ Madman (house) | |
| DJ TinTin (house, progressive ) |
| Popis: |
COLORFUL HOUSE MUSIC Resident djs Jakubská 2 – Praha 1 Staré město – tel: +420 2 2231 6328 Dámy a pánové, tímto Vás po necelém měsíci vyzýváme k návštěvě legendárního klubu Chapeau Rouge, kde se přibližně po…hodně X-té setkáme tváří v tvář a nasajeme tak společně kouzlo večírku COLORFUL HOUSE, jehož otěže v rukou pevně svírá residentní dvojice DAN COOLEY & MADMAN, kteří jako zkušení mazáci vědí, jak správně „namazat lyže“. Tuto přípravu jistě nepodcení ani třetí jezdec večera, všemi mastmi mazaný a mnohokrát prověřený TINTIN, se svým vytříbeným vkusem pro výběr dobrého mazání. Standardy typu VSTUP ZDARMA, luxusní zvuk a pestrost nabídky barů jsou jistotou, která neodmyslitelně patří klubu, jehož historie počala v roce 1919. A proto respekt a úcta navždy, nikdy jinak!
|
|---|---|
Účinkující
DJ Dan Cooley
Styly:
house DAN COOLEY
Až první stálé rezidence /tedy pokud je tak můžeme nazvat/ v Poachers klubu Poděbrady v něm probudily touhu sledovat další obzory klubové hudby a tak se seznámil s prvními počiny tanečních kapel typu Sunscream, Shamen, Spooky nebo Underworld.
Chuť mixovat taneční hudbu z vinylů se v Danovi probudila v roce 99´ a tak nelenil a s kamarádem pořídil svoje první Technicsy. Věci se dali do pohybu, následovala řada hraní po různých místech ČR i Slovenska a nezbytné letní festivaly.
Dan prošel Roxy Bookingem a v současné době je pod patronací stáje Clubber.cz a Radia 1, kde každé pondělní a páteční dopoledne provází posluchače po vlně 91,90.
V současné době je rezidentem dvou pražských klubů – Chapeau Rouge s nocí Colorful House a One Night! v klubu Roxy.
Stylově se pohybuje na všech vlnách house, s příležitostným odbočením k breakbeatu.
Layo&Bushwacka!, Justin Robertson, Sebastian Leger, Filterheads, Matthew Dekay, Phil Perry, Nils Hess, Timmy S, Cass, Andrew Blake, Phil Kieran, Eddie Richards, Jay Dee, Seb Fontaine, Slam, John Graham, Colin dále, Andy Moor..to jsou zahraniční jména, se kterými měl možnost Dan hrát.
Jeho další aktivity jsou produkčního a programového charakteru, vytváří hudební ambassadoring jednoho multižánrového konceptu a patří mezi členy Akademie populární hudby ČR.
V roce 2008 vystoupil na festivalech United Islands, Creamfields, MFF Karlovy Vary, Svojšice, Hradhouse, Sázavafest a SOL.