CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 12.8.2022

LE CIRQUE

Datum akce:
12.8.2022

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Yannick (house)
 
DJ Michael C.
 
DJ Box (house)

INTERPRETI

DJ Yannick

Styly: house, techno

Energické, plné funky progressive elektro zvuku, zlomených i rovných beatů, tak lze ve stručnosti popsat sety DJ Yannicka. Počátky jeho hraní se datují od roku 1998, kdy svůj vyhraněný styl teprve začínal hledat a mezi jeho deskami převládaly houseové, tech-houseové a techno labely. Jeho nynější sety jsou těmito začátky, kdy se zaměřoval výhradně na taneční publikum, silně ovlivněny. Breakbeat mu však jako jediný, poskytl široké spektrum možností, takže dnes od něj můžeme slyšet i klidnější sety s příjemnými plochami, zajímavými offbeaty a vokály. S citem dokáže přizpůsobit výběr desek prostředí a publiku, pro které hraje. Poslední dobou s nástupem digitalizace se Yannick stále více vrací ke svým kořenům a hraje spíše rovné electro, acid sety okořeněné progressivním breakbeatem. Nejraději má mnohahodinové sety, které mu skýtají příležitost vystřídat všechny jeho oblíbené styly. Nevyhýbá se ani čistě breakbeatovým setům, což závisí na charakteru akce. Vidět a slyšet ho můžeme nejen včetných pražských klubech jako například Roxy, Le Mirage, XT3, Akropolis, Swamp, Cross, Bukanýr nebo Chateu, ale také v klubech v Liberci,Táboře,Turnově, Jablonci nebo Brně. V loňském roce byl rezidentem pravidelné noci v teplickém klubu Comix a bodoval například na Breaksomu nebo 13. narozeninách v Roxy. V létě bývá častým účastníkem na různých open-air akcích, např. Shoot Gun, která patří mezi jeho oblíbené. Nedávno se zúčastnil jako host live pořadu Air Sofa a Shadowbox na Radiu 1. V minulosti vystoupil na akcích po boku Djs Tayo, Lee Buridge nebo Nathan Coles. Od října roku 2005 připravuje pořad Partypeople on air na Radiu Akropolis naladit si ho můžete každý pátek od 13:00 do 15:00 jedná se o kulturní přehled vždy uplynulého a následujícího týdne nechybějí ani zajímavý hosté z řad Pražských i mimo Pražských kapel, djs a performerů, tipy na víkend a spousta rozjetý hudby. Od ledna 2006 rozjíždí rezidentní klubovou noc s názvem BREAKPOINT v Pražském klubu Chapeau Rouge a v klubu RedBar v Táboře. Březen 2006 Mix Demo měsíce v magazínu XMAG s názvem Dark and Long (double cd)

Energetic, full of funk progressive electro sound, straight and broken beats. Thats how one could describe DJ Yannicks sets. His early days behind the turntables date back to 1998, when he started looking for his sound and inside his DJ bag were mostly plates coming from house, tech-house and techno labels. His present sets are strongly influenced by these beginnings, when he used to focus exclusively on party audience. Breakbeat eventually turned out to be the only area that provided him with wide enough spectra of possibilities. Today his music even includes calm sets with cool parts, interesting offbeats and vocals. He tailors his plates´ selection to fit the place and the audience he is playing for. In reference to the launch of digitalization Yannick keeps turning back to the basics and has started plying rather straight electro, acid sets spiced up by progressive breakbeat. At the top of his list are sets that last for rcouple of hours giving him enough space to run through all his favorite styles. =Yet he does not avoid purely breakbeat sets, but that depends on the specific event. You can see and hear him not only in numerous Prague based clubs such as Roxy, Le Mirage, XT3, Akropolis, Swamp, Cross, Bukanýr or Chateu, but also in clubs in other cities like Liberec, Tábor, Turnov, Jablonec od Brno. Last year he happened to be resident of regular night in Teplice based club Comix but also starred at popular party Breaksome as well as at 13th birthday of one of Prague top clubs Roxy. Summer usually sends him all over the place as he plays at various open-air events such as Shotgun festival, which is his most favorite one. Quite recently he was guest of a live show Air Sofa and Shadowbox, both being broadcasted at Radio 1. He has already played with DJs Tayo, Lee Buridge, Nathan Coles, Raul Rincon, Rennie Pilgrem or Freestylers. Since October 2005 he is the host of weekly show at Radio Akropolis called Partypeople.cz on air. If you want to hear him, tune in any Friday between 1pm and 3pm and let yourself sink in two hours long cockatail of party info mix spiced up by interesting guests (DJs, bands, varius projects, performers) and naturally fresh music selection. Since January 2006 Yannick runs his resident night Breakpoint in Prague based club Chateau Rouge (interview fot techno.cz http://www.techno.cz/party/37174/?open=17464..cl17464) and in Tabor based club RedBar. In March 2006 he released his Mix Demo called Dark and Long (double CD) as an supplement to XMAG magazine

www.ymproject.cz

www.myspace.com/djyannick

DJ Michael C.

Michael C je talentovaný DJ a producent z České republiky. Od roku 2004 se dokázal vypracovat v respektovaného DJe, kterého charakterizuje jeho osobitý originální zvuk, směs trance, electra a techna. Hostuje po všech významných tuzemských klubech a akcích, pravidelně cestuje i za hranice. Představil se na na prvním vydání nejlepší tuzemské halové party Transmission, jako jediný český DJ vystoupil na Tiesto CEE Tour před 15 000 lidmi v T-Mobile Areně, v roce 2006 nastartoval úspěšnou rezidentní noc Entrance v legendárním klubu Roxy v Praze, hrál ve vyprodaném klubu Yes v Číně, jako první český umělec byl pozván na Euphonic Night v Berlíně a v Drážďanech, dlouhodobě připravuje radioshows Refreshment a Sunshine, které jsou vysílány po celém světě na 8 rádiích. Michael dále navštívil Polsko, pravidelně hraje v Německu, na Slovensku (v září 2010 zde absolvoval velmi úspěšnou tour a na konci července 2011 zcela odrovnal publikum na slovenském top festivale BeeFree) a v Itálii, kde v červnu 2009 a červenci 2010 zazářil na festivalu Summer Emotion! Své zastoupení má například i v Portugalsku. Michael C pravidelně vystupuje na festivalech, jako jsou legendární Pleasure Island, Mácháč, Creamfields, Summer of Love, Hradhouse, Sundance, Maddox Open Air, zahraniční Summer City, Summer Emotion, BeeFree, Okey Léto a spousty dalších. Nalézt ho můžete také na celosvětově známém žebříčku THEDJLIST.COM, kde dříve jako jediný český zástupce pronikl do TOP 50!

V roce 2011, na pozvání samotných Kyau & Albert odehrál Michael v červenci úspěšný set v Německu na oslavě jejich 15. výročí v klubu Voodoo ve městě Bautzen! V létě nechyběl na festivalech Mácháč, Pleasure Island nebo v nezapomenutelném setu na slovenském BeeFree jako headliner techhouse.sk stage! Do Německa se znovu vrátil v říjnu na velkolepou Euphonic Night v klubu Kraftwerk Mitte v Drážďanech. Na podzim si ještě stihl zařádit na povedené akci Trance Classics v Trnavě a skvěle vyvedeném back2back setu s Brianem na Decadance v pražském SaSaZu!

Hudbu ze studia Michaela C zakoupíte po celém světě, nejrozšířenější servery Beatport, iTunes nebo Trackitdown nevyjímaje. Michael je i žádaný remixér a jeho tvorba získala podporu po celém světě. Od dubna 2010 boduje ve světových žebříčcích se svým singlem Exported, který do svých setů zařadili např. Guiseppe Ottaviani, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Jon O Bir, Ashley Wallbridge, San, RAM, Talla 2XLC a mnoho dalších. Tento single vyšel na holandském labelu Total Digital Recordings a v recenzi serveru danceradioglobal.com získal absolutní hodnocení 10/10. Nejúspěšnější počin roku 2010 s názvem Put Me On se objevil 8. října na holandském labelu Deep End, obrovský support jmen jako Marco V, Sied van Riel nebo Kyau and Albert korunoval Ferry Corsten jeho zařazením do své radioshow Corsten’s Countdown. Další Michaelův release Beat Street vyšel opět na Deep End v lednu roku 2011 (brzký support oznámili opět Marco V, Sultan, San) a remix singlu Tosch – Feel The Noize podpořili například Joachim Garraud nebo Jonas Hornblad. Obrovským úspěchem je remix pro kapelu Kosheen, který vyjde v roce 2012. Remix pro DJ Nea tracku Just Another Crack se dostal na sublabel legendárního vydavatelství Kontor. V roce 2011 vychází také spousta dalších remixů a nové tracky I Am nebo srpnová novinka Back 2 Zero podpořená například jmény jako Jaytech, Flash Brothers, Sean Tyas, John O’Callaghan, Guiseppe Ottaviani, Jon O’Bir, Menno de Jong, Mallorca Lee, Chris Cortez, Manuel le Saux, EDU, SolarStone, Kris O’Neil atd! Začátek roku 2012 Michael oslavil novým společným releasem s Jean Lucem Hit Me. A opět úspěch! Support Giuseppe Ottaviani, tyDi, Randy Boyer, Manuel le Saux a mnoho dalších!


Více info:
www.djmichaelc.com
www.facebook.com/michaelcofficial
www.youtube.com/michaelcofficial
www.soundcloud.com/michaelcofficial
www.idj.cz/michaelc
www.myspace.com/djmichaelc

DJ Box

Styly: house

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO