CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 9.8.2011

DANCE OR DIE

Datum akce:
9.8.2011

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJane Lu Michell (r´n´b)
 
DJ Rockstar (Radio Fajn) (funky)


INTERPRETI

DJane Lu Michell

Styly: r´n´b, hip hop

LuMichell začínala v DJské formaci Pussycats v roce 2004. Později se osamostatnila a rozšířila svůj repertoár z původního R`n`B a hip-hopu o oldschoolové funky, kterým nyní zpestřuje své sety.

Zahrála si v předních pražských i mimopražských klubech, z pražských určitě stojí za zmínku Radost FX, Duplex, Face to Face, Mecca, Chateau Rouge, Karlovy Lázně, Demínka, M1 či N11. V Retro Music Hall si dokonce zahrála jako předskokanka Mobb Deep (New York, USA)! Z mimopražských klubů nejčastěji navštěvuje královéhradecký Event Club, teplický klub Unico a v neposlední řadě také Liberec a Plzeň. Nejdále si její sety mohli o loňských prázdninách vychutnat návštěvníci klubu Bonsai na rumunském pobřeží. Zúčastnila se také DJské soutěže Party Kingz, kde si zahrála spolu s předními domácími party DJs.

Pro luMichell je největší satisfakcí, když se lidé na jejích parties dobře baví, a energii, kterou jí předávají svým tancem, se jim snaží mnohonásobně vrátit tím nejlepším, co R`n`B, hip-hop a funky nabízí. Její sety vás určitě nudit nebudou, protože vám naservíruje pestrou směsici hitů, které prostě musíte slyšet!

http://www.djlumichell.com/

DJ Rockstar (Radio Fajn)

Styly: funky


DJ Rockstar se věnuje taneční, divadelní a hudební produkci. Vyvinul vlastní autorská extraordinérní hudebně animovaná představení. V posledních letech se objevuje jako performer, moderátor, herec a Dj na akcích a projektech jako např. Český lev 2006, Finále Česko hledá superstar 3, Eurovize, Anděl 2009 a Československo má talent 2010.
Je absolutním vítězem legendární Djské soutěže o nejlepšího krále party Djingu - Party Kingz II. Za své působení si zahrál ve všech přdních pražských i mimopražských klubech a festivalech. Mezi jeho nejvýznamnější akce, na kterých vystupoval patří např. James Brown afterparty show, Gza (Wu - tang clan), Methodman (Wu-tang clan), dáůe nezle opomenoust streetdancové akce a soutěže jako Joy Ride 2008, 2009, Flore Master 2008, Tanečník roku 2008, Battle of the Year a mnoho a mnoho dalších.
Rockstar působil se svým úspěšným pořadem na Rádiu Spin a momentálně ho můžete každý den slyšet na Rádiu Fajn. V roce 2012 rozběhl  projekt Nech To Beat!, kdy se svými hosty oslovoval prostřednictvím hudby v pražských ulicích nejenom mladé lidi a donutil je diskutovat a přemýšlet o negativních jevech společnosti jako např: korupce, drogy, xenofobie, rasizmus, násilí atd.... DJ Rockstar je v současnosti již několikátým rokem tváří oděvní značky Adidas.
Jeho tvář můžete pravidelně vídat na českém MTV, kde je jedním ze dvou hlavních moderátorů společně s Hankou Zajíčkovou. Nenechte si ujít Rockstarovu jedinečnou Djskou show!


www.rockstar.dj/cs/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO