CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 14.7.2018

FIX

Datum akce:
14.7.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Just_Me (Berlin)
 
The Animal Print (mex) (nu disco)
 
DJane Lillou (tech-house)

V sobotu 14. 7. proběhne ve třech patrech klubu Chapeau Rouge akce FIX. Pozvání přijali hosté z Berlína: Rezident klubu Suicide Circus Michael Placke vystoupí v novém techno projektu Inverse Element, sekundovat mu bude Thomas Tesla
Minimal house floor bude mít v režii slovenský Just_Me, který již několik let působí v Berlíně. Just_Me vydal tři vinyly na Electronique, Sobriquet Records a Handcrafted, přispěl remixem na release značky FA>IE, v digitálnim formátu pak jeho tvorbu najdete na Little Helpers nebo 1Trax. V jeho dj kalendáři nechybí kluby zvučných jmen jako třeba Watergate nebo Chalet. O warm up se postará Animal Print z Round UP crew, večírek uzavře Lillou

Jestli jste příznivci hudebních směrů minimal house, techno a spřízněných žánrů, doražte!

Vstup: do 23:00 100,- Kč, poté 150,- Kč

Fb událost: www.facebook.com/events/2089019567793554 

INTERPRETI

DJane Lillou

Styly: tech-house

Lillou, která s hudbou začala koketovat již od roku 1998, dnes patří mezi zdravý okruh  undergroundové housové scény v Čechách. Svůj styl si vytříbila po dvouletém pobytu v Londýně – v multikulturním centru Anglie, kde získala své pravidelné vysílání na pirátském radiu EFM, pozdější pravidelné páteční dýchánky v Nothinghamském baru a pár dalších  vystoupení  v Londýnských klubech jako 414….Stejně tak ji v jejích začátcích nemálo ovlivnilo a inspirovalo její přátelství a důvěra kolektivu Tag a Eukatech.

V roce 2001 se vrací do Prahy, aby zde pod taktovkou tehdejší věhlasné agentury Eastbase nastartovala dráhu profesionální Djane. Zahrála si v mnoha klubech po celé České republice, Slovensku a Chorvatsku. V neposlední řadě za zmínku stojí její návštěvy v klubech v ruském Petrohradě a Moskvě, kde si ji obecenstvo velmi oblíbilo a záhy získala i svého agenta.

Je jednou z mála  českých představitelek kvalitního techhousu, který ráda kombinuje s houpavým groovy deep housem a lámanými beaty. Její sety jsou velmi různorodé a náladově  barevné, chvíli jen tak zasněné a melancholické a posléze velmi energické s hutnými basovými linkami. To vše prolněné dlouhými a precizními mixy.
V poslední době se zabývá i vlastní produkcí a patří mezi djs pražského klubu Roxy.

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO