CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 16.4.2022

REPUBLIC ARTISTS

Datum akce:
16.4.2022

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Sam Gittis (us)
 
DJane Lillou (tech-house)

Už v sobotu 16. dubna budete mít možnost slyšet ty nejlepší djs z kolektivu Republic Artists na třípatrové party v klubu Chapeau Rouge. Těšit se můžete na fúzi stylů garage, acid, house a techna.

Hlavním hostem večera bude polský dj a producent Jacob B. Typický zvuk, objevující se v jeho hudební produkci oceňuje a hraje mnoho djs světového formátu. Jsou to například Adam Beyer, Dj Hell, Groove Armada, Hannah Wants, Mark Farina, Saytek, Citizenn, Ben Mono, Dale Howard, Amine Edge, De Sluwe Vos, Slam, Siopis, Betoko, Pirupa, Detlef, Psycatron, Daniel Bortz, Chris Fortier, Denite, Stephan Hinz, Max Graham, Bill Patrick nebo Melokolektiv. Tracky Mushrooming https://youtu.be/nEPYbvQaUto a Sruba https://youtu.be/Z3lgCrqTeoQ jsou nejprodávanějšími skladbami na labelu Republic Artists Records. Jacobovu produkci můžete také najít na labelech fabric records, Phobiq Recordings, 124 Recordings a Say What?

Spolu s Jacobem B se na techno podlaží představí Thomas Tesla a Sammy Boyko. Na house stagei to bude djské trio, které se často objevuje v klubu Wildt: Kirill Astra, Asi a Unjack. Na baru se představí stálice české scény djka Lillou a Sam Gittis

Join the troops partisans!


POZOR! S letákem, který si můžeš vyzvednout do pátku na baru v Chapeau, máš vstup do 23:00 zdarma. 

Datum: sobota 16. dubna 2022
FB Event www.facebook.com/events/268643885474410
Vstupné: do 23:00 - 100 Kč, od 23:00 - 150 Kč
Start: 22:00 www.republicartists.co.uk

 

INTERPRETI

DJane Lillou

Styly: tech-house

Lillou, která s hudbou začala koketovat již od roku 1998, dnes patří mezi zdravý okruh  undergroundové housové scény v Čechách. Svůj styl si vytříbila po dvouletém pobytu v Londýně – v multikulturním centru Anglie, kde získala své pravidelné vysílání na pirátském radiu EFM, pozdější pravidelné páteční dýchánky v Nothinghamském baru a pár dalších  vystoupení  v Londýnských klubech jako 414….Stejně tak ji v jejích začátcích nemálo ovlivnilo a inspirovalo její přátelství a důvěra kolektivu Tag a Eukatech.

V roce 2001 se vrací do Prahy, aby zde pod taktovkou tehdejší věhlasné agentury Eastbase nastartovala dráhu profesionální Djane. Zahrála si v mnoha klubech po celé České republice, Slovensku a Chorvatsku. V neposlední řadě za zmínku stojí její návštěvy v klubech v ruském Petrohradě a Moskvě, kde si ji obecenstvo velmi oblíbilo a záhy získala i svého agenta.

Je jednou z mála  českých představitelek kvalitního techhousu, který ráda kombinuje s houpavým groovy deep housem a lámanými beaty. Její sety jsou velmi různorodé a náladově  barevné, chvíli jen tak zasněné a melancholické a posléze velmi energické s hutnými basovými linkami. To vše prolněné dlouhými a precizními mixy.
V poslední době se zabývá i vlastní produkcí a patří mezi djs pražského klubu Roxy.

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO