CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 7.11.2020

David Keenan (uk) - Live Concert

Datum akce:
7.11.2020

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
David Keenan (uk) (folk)

AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

„Mám nesmírnou radost, že vám dnes můžu sdělit dobrou zprávu. Mé odložené britské a evropské koncerty se přesouvají na podzim,“ vzkazuje David Keenan. Ten v pražském klubu Chapeau Rouge vystoupí nově 7. listopadu. „Děkuji všem za povzbuzující vzkazy, společně si to vynahradíme v listopadu.“

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín (28. března) zůstávají v platnosti a není potřeba je měnit. Pokud by vám nový termín nevyhovoval, můžete vstupenky vrátit v místě nákupu do 29. května. 

LATEST UPDATE: NEW DATE

„Today, looking ahead I am happy to announce the rescheduling of the following postponed dates from my UK and European tour for November and December“, says David Keenan. His postponed Prague show will take place at Chapeau Rouge 7th November. „Thank you for the generosity in your messages, we'll celebrate in song together once again in November“. 

Tickets for the previous date (28th March) remain valid, the sale continues and in case of need you can claim a refund for the original date until 29th May at the point of purchase.
 
 

Uchvátil Passengera i Glena Hansarda. Irský písničkář David Keenan v Praze představí svůj debut


 David Keenan patří k výrazným hlasům na irské písničkářské scéně. Na své koncerty si hudebníka a básníka přizvali Passenger, Glen Hansard i Hozier, který prozradil, že ho Keenanův hlas okouzlil hned na první poslech. V pražském klubu Chapeau Rouge představí 7.listopadu 2020 svou plánovanou debutovou desku. 


K popularitě umělci pomohl náhodný taxikář, který mladíka s kytarou před čtyřmi lety požádal, aby mu při jízdě něco zahrál. Taxikář nahrávku sdílel na sociálních sítích a virální skladbě El Paso zajistil vstupenku do irských rádií. V současnosti chystá Keenan debutové album, které představí i na svém prvním pražském samostatném koncertu: „Bude to dokument o mých zážitcích s lidmi obsahující kruté i krásné příhody,“ prozradil.


David Keenan svými poetickými texty kreslí hudební obrazy, kterými navazuje na ostrovní písničkářkou tradici. Přesto si ponechává vlastní osobitý styl, pro který si ho oblíbili tisíce fanoušků. Hudebník Glen Hansard o něm tvrdí, že patří k nejlepším písničkářům, které zná a že bychom mu všichni měli dát šanci. V Praze se letos představil na hlavním pódiu festivalu United Islands.

 

Vstupenky a více informací
https://www.fource.cz/koncerty/david-keenan-20

Událost na Facebooku
https://www.facebook.com/events/2579341655431798/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO