CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 4.3.2017

DNB Clash

Datum akce:
4.3.2017

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Eska (drum´n´bass)
 
Dj Kamcza (Stepforward) (drum´n´bass)
 
Urban Scalp (d'n'b)
 
Latrod3ctus (d'n'b)
 
Duneni.cz (bass)

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem. Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs.

Čtvrtletní klubovka DNB Clash už zase klepe na dveře, tentokrát s datem 4/3 a hosty budou ESKA & KAMCZA, kteří si zakolaborují v pravidelném Guest clashi.

ESKA je jedním ze zakladatelů dnbfever a v roce 2008 se stal talentem roku v dnb awards. KAMCZA, též člen dnbfever je moderátor pořadu “narovinu zlomenej podcast”. Tito dva deepoví pardálové se nyní spojili a organizují legendární mejdan “Zlomená scéna”, která se odehrává v Café NONA i další akce vč. edicí drumstation v Crossu.

V Residentním clashi se představí TOD (Urban Scalp) a VIRCZ (Latrod3ctus).

VirCZ - je znám svým specifickým hraním na 3 gramofony na kterých, ve velmi přesvědčivé selekci střídá a prokládá všechny styly drum and bassu.
je vždy zárukou silné a zábávné atmosféry.

Tod - nový český DNB zabiják, který se nebojí kombinovat všechny subžánry drumandbassové hudby. V jeho tvorbě můžete slyšet nejen láskyplné tóny liquidu, tak temnou stránku neurofunku. Tod ve svých setech občas překvapí zpomalením tampa a brouzdáním v glitchhopu a podobných žánrech. Jste ready?

Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz a Urban Scalp s hosty Eskou a Kamczou.
Nebudou chybět klasické Clash kulisy a videoprojekce. Nezbývá než se těšit jakou atmosféru a párty si díky Vám opět užijeme.Vstupné: do 23 hod 60 Kč, poté 80 Kč

Fb událost: www.facebook.com/events/759315207552204INTERPRETI

DJ Eska

Styly: drum´n´bass

Hraje od léta roku 2006, kdy se dostal k levným plastovým Numarkum za pár kaček. Po téměř roce non-stop trénování doma vylezl ven a přes kamarády se dostal k Sonic Sound Systemu. Společně s nimi dělá party až do dubna 2010, kdy se se Sonic Soundem rozchazí a stavá se členem DNBFever.cz. Bylo v tom i jisté rozšíření svého záběru i na deep a liquid, a konkrétně deepu se věnuje poslední dobou nejvíce. Ale když jde o party, rozhodně umí vytáhnout i tanečnější věci. A spectrum dnb, které hraje je opravdu široké. Mužeme ho slyšet hrát věci od producentů jako jsou Hazard, Callide, Benny Page, Limewax, Current Value, Bad Company, Calibre, Rockwell, dBridge, Lenzman atd.. V roce 2008 byl vyhlášen jako 3.talent roku na v anketě Czech Drumandbass Awards. INFO: ESKA na grilu - http://www.drumandbass.cz/news/detail/3576-na-grilu-eska.html interwiev na shadowboxu - http://www.shadowbox.cz/press/2009-02-18/7083/eska-hazard-je-pro-me-top.html

www.myspace.com/eskacko

www.facebook.com/eskadj/

Urban Scalp

Styly: d'n'b

NEURO:LAB, TOD, STUX a FOURSEASON v jedné crew

www.facebook.com/urbanscalp/

Duneni.cz

Styly: bass

DUNENI.cz je crew a soundsystem z Prahy a Poberouní pohybující se na scéně přibližně od roku 2011. No mainstream, pure deep basslines.

www.facebook.com/duneni
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO