CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 12.3.2016

DNB Clash

Datum akce:
12.3.2016

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Rudeboy (drum´n´bass)
 
DJ M4Y4 (drum´n´bass)
 
Neuro:Lab (d'n'b)
 
Duneni.cz (bass)
 
Latrod3ctus (d'n'b)

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem. Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs.

Na třetí díl jsme pozvali dva hosty, dnb pionýry, kteří si říkají DuoBlondynos. Všichni je určitě budete lépe znát jako RUDEBOY & M4YA! Tihle dva mají za sebou dlouhou, z velké části i společnou kariéru. Kvalitní selekce, přesný mixy a CLASH setup na stole, takže get ready bude to vodlet! GUEST CLASH jsme si řekli, a co rezidentní CLASH? O ten se tentokrát postarají pánové z NEURO:LAB a DUNENI.cz /Wolfik a Eight Times/.

Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz, Neuro:lab a hosty RUDEBOY & M4YA. Nové tématické kulisy, videoprojekce a skvělá atmosféra, kterou dozajista znovu společně rozpoutáme.


Fb událost: www.facebook.com/events/177453625959940/

INTERPRETI

DJ M4Y4

Styly: drum´n´bass

DJ M4Y4 (čteno Maya) přichl k drumandbassu již v polovině 90. let, kdy ho naprosto uchvátilo kouzlo zlomeného beatu a hutně budované atmosféry Goldieho alba Timeless. Nově objevený hudební směr vedl k dalšímu vyhledávání informací a zejména producentů, kteří měli později sehrát klíčovou roli v jeho hudebním vývoji. Zásadním mezníkem se stala Grooveriderova kompilace Prototype Years, která prakticky určila cestu, kterou se bude jeho DJský záběr za čas ubírat. Na přelomu tohoto milénia je nejvíce ovlivněn neurofunkem a techstepem, které dodnes patří mezi základní pilíře jeho setů. V roce 2006 si konečně pořizuje potřebné vybavení a začíná se naplno věnovat analogovému DJingu.

V jeho setech se proto snoubí hudební odkazy z let minulých, spolu s moderním zvukem horkých novinek. Dominantí část tvoří temné plochy, silná bassová linka, většinou spojená s metalickým a energicky pumpujícím beatem. Rozhodně však nečekejte "žabí symfonii" nebo čistě hitovkovou selekci, která je u většiny dnb posluchačů dnes tak populární.

Kromě psaní a focení pro Shadowbox se také věnuje, s parťáky Rudeboyem a ahZ, pořádání unikátní akce DrumiX. Ta funguje na pražské drumandbassové scéně od roku 2008 a za dobu své krátké existence si vydobila solidní renomé za originální koncept.

V neposlední řadě tvoří DJský b2b tandem s Rudeboyem, který trefně nazvali Duo Blondynos. Ten se vyznačuje především originálním přístupem ke zvuku, kdy oba DJs kombinují naprosto odlišné subžánry drumandbassu a tím vytváří zajímavou směs bořící nejeden taneční parket.
(zdroj: idj.cz)

www.myspace.com/dbm4y4

Neuro:Lab

Styly: d'n'b,

Jejich zvuk je tvrdý a bez jakýchkoliv kompromisů. Jejich vystoupení je zážitek, který charakterizuje mimo kvalitního zvuku i show. Jsou pořadetelé mnoha akcí a rezidenti klubu Chapeau Rouge Prague.
Mohli jste je slyšet se Zombie Cats, Volatile Cycle, Neonlight, Pythius, Qo, Drum Technology, A-Cray a další..


soundcloud.com/dnbneurolab

www.facebook.com/dnbneurolab


Duneni.cz

Styly: bass

DUNENI.cz je crew a soundsystem z Prahy a Poberouní pohybující se na scéně přibližně od roku 2011. No mainstream, pure deep basslines.

www.facebook.com/duneni
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO