CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 31.12.2018

SILVESTR 2018

Datum akce:
31.12.2018

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Pavel Bidlo (Yoshitoshi - Usa) (electronica)
 
DJane Lu Michell (r´n´b)
 
DJ LU2 (hip hop rap)

Ani letos vás nemine bouřlivá oslava konce roku v Chapeau rouge! Speciální performance a dekorace jsou samozřejmostí!

Na jeden lístek je možné kdykoliv odejít z klubu a vrátit se zpět. Silvestr u nás neznamená, že neuvidíte ohňostroj ;-)

Vstupenky v předprodeji k dispozici na Goout

Fb událost: www.facebook.com/events/342162163196986/ 

_
________________________________________________________________________

Last party of 2018 will be the best! Enjoy three floors of music played all night long by our resident djs.

Pre sale on GoOut.cz: CZK 300,-.

With one ticket you can go out of the club and back again anytime. New Year´s Eve in Chapeau does not mean you don´t see fireworks ;-)

INTERPRETI

DJ Pavel Bidlo (Yoshitoshi - Usa)

Styly: electronica

Jeden z našich nejlepších současných dýdžejů o sobě může s hrdostí prohlásit, že psal historii české taneční scény. Zástupy jeho fanoušků to s nadšením potvrdí. Pavel Bidlo, známý jako DJ OO Bidlo FX, DJ OO Bidlo nebo zkrátka DJ Bidlo se vydal za svým vinylovým dobrodružstvím v devadesátých letech – v době, kdy byla taneční scéna u nás zatím ještě v plenkách.

Díky vášnivému zapálení a jistě také velkému talentu na sebe úspěchy nenechaly dlouho čekat. Pavel se velmi brzy stal leadrem české taneční scény u nás. Jméno DJ Bidla už dvacet let táhne do klubů tisíce fanoušků house – music. Jeho house sety znají téměř po celém světě. Své příznivce si získal například v Německu, Holandsku, Brazílii, USA, nebo třeba Kanadě.

Pavlův styl mixování se vyznačuje vynikající technikou, citem pro okamžik překvapení, nápaditostí, smyslem pro programování celého setu a hudebním vkusem. Nejlépe se přesvědčíte na vlastní nohy. Česká legenda, Pavel Bidlo, byl první DJ u nás, který zúročil své muzikantské dovednosti k produkování a remixování. Kritici často oceňují jeho hudební profesionalitu.

Říká se o něm, že si jeho posluchači nemůžou být jisti stylem, rád totiž překvapuje. Úspěchy DJ Bidla jsou snem mnoha DJs a producentů. Po několika letech života v New Yorku se v roce 2011 vrátil zpět do Čech.


zdroj: www.bpm.dj/pavel-bidlo/

www.myspace.com/pavelbidlo 

www.facebook.com/pavel.bidlo.5


DJane Lu Michell

Styly: r´n´b, hip hop

LuMichell začínala v DJské formaci Pussycats v roce 2004. Později se osamostatnila a rozšířila svůj repertoár z původního R`n`B a hip-hopu o oldschoolové funky, kterým nyní zpestřuje své sety.

Zahrála si v předních pražských i mimopražských klubech, z pražských určitě stojí za zmínku Radost FX, Duplex, Face to Face, Mecca, Chateau Rouge, Karlovy Lázně, Demínka, M1 či N11. V Retro Music Hall si dokonce zahrála jako předskokanka Mobb Deep (New York, USA)! Z mimopražských klubů nejčastěji navštěvuje královéhradecký Event Club, teplický klub Unico a v neposlední řadě také Liberec a Plzeň. Nejdále si její sety mohli o loňských prázdninách vychutnat návštěvníci klubu Bonsai na rumunském pobřeží. Zúčastnila se také DJské soutěže Party Kingz, kde si zahrála spolu s předními domácími party DJs.

Pro luMichell je největší satisfakcí, když se lidé na jejích parties dobře baví, a energii, kterou jí předávají svým tancem, se jim snaží mnohonásobně vrátit tím nejlepším, co R`n`B, hip-hop a funky nabízí. Její sety vás určitě nudit nebudou, protože vám naservíruje pestrou směsici hitů, které prostě musíte slyšet!

http://www.djlumichell.com/

DJ LU2

Styly: hip hop rap

DJ LU2 není žádný nováček, hraje 5 let a je znám především jako party DJ, v minulosti hrál například s horror corovou formací Luk a Šíp a v posledních 2 letech se vyšvihl mezi nejfrekventovanější jména hip hopových akcí, z jeho desek se line především hip hop a R&B, ale zabrousí i do funku nebo dance hallu. Tento rodilý Jihočech si zahrál vedle takových jmen jako je Nironic, Rasco, H16, Dj Wich, Kontrafakt  a mnoho dalších. DJ LU2 je zkrátka buďto milován nebo nenáviděn. Během nedávné doby však nastal v hraní tohoto mladého, v současnosti již několikaletého Pražáka zásadní obrat a vrhnul se na technický DJing, tvrdě trénuje a vysloužil si tak respekt od lidí, kteří mu dříve nemohli přijít na chuť. Mezi své djské oblíbence DJe LU2y patří Q-BERT,A-Trak,MixMasterMike,DJ Rafik , český DMC vítěz DJ Five nebo DJ MAZTAH. Důvodem proč jsme si ho vybrali je právě množství vášní, které jeho jméno vyvolává, ale především jeho schopnost být skvělým party bavičem a jeho balancování mezi hraním na komerčních mejdanech a zálibou ve skratchování a turntablismu.

links:http://www.myspace.com/djlu2


www.facebook.com/DJLU2Official

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO