CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 30.12.2018

New Year Warm-Up with Bass Overdose

Datum akce:
30.12.2018

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Beast:Season (deep)
 
Adepth (deep)
 
DJ CYBi (d'n'b)
 
DJ WaterOne (d'n'b)

Say goodbye to the last hangover of this year!

 
Předsilvestrovská edice akce Bass Overdose představí DJské duo Beast:season a jejich hosty: Adepth, Cybi a Waterone.

Večer se bude postupně vyvíjet od nevinného liquidu, záhy se však stočí k deepu, který bude hlavním žánrem této noci. Přes hlubší a hlubší a temnější selekci se dostaneme nejspíš i k neurofunku.
 
 

INTERPRETI

Beast:Season

Styly: deep

Beast:Season je mladý DJský pár pocházející z Prahy.

Je tomu už 12 let co se Fourseason ponořil do světa Drum & Bassu. Vždy toužil po tom podělit se i s ostatními o tak skvělou hudbu a proto založil YouTube channel, kde sdílí jeho oblíbené liquidové tracky s vlastní grafikou. https://www.youtube.com/user/fourseasondnb
Jak šel čas, naučil se mixovat a začal hrát na akcích v Plzni a v Praze. Jeho sety z edice SoulDeerSeason a DopeDeerSeason určitě stojí za poslech! Je také spoluzakladatelem Deep Dreamz crew. Začátkem roku 2016 se ve své bývalé crew Urban Scalp setkává s novou členkou Beast Jane a zamiluje se do ní. Beast Jane má vztah k hudbě taktéž od útlého věku. S hraním začala roku 2014. Je pořadatelkou akce Bass Overdose a residentem klubu Chapeau Rouge. S hraním začala před 4 lety a nyní se věnuje i produkci, kterou studuje na univerzitě v UK.
Oba dva nyní tvoří DJské duo. Jejich selekce se většinou skládá z rollerů, deepu, či liquidu. Hrají hlavně v Praze v klubech jako Chapeau Rouge, Storm a Cross, ale také mimo Prahu, hlavně v Liberci, Plzni a Beast Jane v Southamptonu (UK). Minulý rok (2017) si oba zahráli i na letním Let It Rollu a letos na Trident festivalu na Slovensku.


www.facebook.com/beast.season/


DJ WaterOne

Styly: d'n'b

WaterOne je 22 letý začínající Dj z Litovle, původem z Jihočeského Písku. Dlouho hledal co ho opravdu v životě baví, ale vždycky věděl že Drum&Bass je to co ho naplňuje nejvíc. V tom měl možnost zkusit si zahrát u svého bráchy na kontroleru, netrvalo dlouho a pořídil si svuj vlastní, ovšem to ho brzy omrzelo a koupil si svoje playery na cds a tak začal trénovat a věnoval tomu veškerý svůj čas. Netrvalo dlouho a zhruba po 3 měsících dostal možnost zahrát si poprvé pro lidi. Od té doby se kariéra Dje rozjela a tak začal hrát každý měsíc. Za krátkou dobu si dokázal zahrát po boku jmen jako je například Joe Ford, InsideInfo, Philip T.B.C, Xmorph, Sayko a jiní čeští djs. Styl který hraje má velmi specifickou a temnou selekci tracků. Nejvíc je ovlivněn labely jako je např. Dispatch Recordings, Lifestyle Music, Critical nebo třeba FlexOut Audio. Nejraději má rychlé a nekompromisní mixy ze tří playerů, které nenechají jen tak někoho sedět na zadku. (2018)

www.facebook.com/WaterOne328/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO