CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 28.10.2011

EXPECTATION

Datum akce:
28.10.2011

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Setrise (nl)
 
Kay Wilder (nl)
 
DJ Milan Kroužil (house)
 
DJ Spark7
 
DJ David Justian (trance)

Všem fanouškům elektronické hudby se na vědomost dává, že se kvapem blíží párty česko-holandského přátelství s názvem EXPECTATION.

Co na Vás čeká za vstupné 150,-Kč?

Čeští a holandští DJs, uslyšíte nejen zbrusu nový track holandského DJ Setrise vs Oza - Crocchetta, proběhne soutěž, kde budou výhry od našeho sponzora firmy Styx underwear a Dieselmania v podobě 2 poukázek v hodnotě 500,-Kč a 5 dárkových krabiček s ukrytými trenýrkami..........

Odtajníme Vám i povedený line-up:

21:00 - 22:30 - Milan Kroužil /CZ/ clubmix, Dance radio
22:30 - 00:00 - Spark 7 /CZ/ Armada, Black Hole Recordings, Alter Ego Records
00:00 - 01:30 – Setrise /NL/ Spinnin, Armada, Musical Madness
01:30 - 03:00 - Kay Wilder /NL/ ASOT 500, Trance Nation, Ministry of Sound
03:00 - end - David Justian /CZ/ ExpEvents


Jestli jsme Vás ještě pořádně nenavnadili, tak každé odpoledne až do pátku, na DANCE rádiu, mezi 12:00 - 16:00, máte možnost vyhrát denně 2 volné vstupy na tuto jedinečnou párty.

A jestli je to pořád ještě málo, tak v pátek 28.10. od 14:00 na frekvenci DANCE rádia si můžete živě poslechnout holandské DJs Setrise a Kay Wilder v doprovodu českého zástupce Davida Justiana.

My ze sebe vydali maximum, vy si přijďte na maximum zapařit v pátek 28.10.2011 na česko-holandskou párty EXPECTATION do undergroud klubu CHAPEAU ROUGE.

Více info na facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=252282394817848

INTERPRETI

DJ Setrise (nl)

www.setrise.nl/

Setrise aka Melle Bakker je novou taneční senzací z Utrechtu v Nizozemí. Jeho produkce jsou často podporovány jmény jako: Tiësto, Armin van Buuren. Dokonce Benny Benassi ho požádal o remix dnes již slavné klasiky ´´SATISFACTION´´ a tuto předělávku masivně podporoval Paul van Dyk po dobu několika měsíců. V loňském roce jeho remix legendární "Kernkraft 400" byl jedním z největších tracků vůbec, a byl jím právě Armin van Buuren, který ho nazval svým nejoblíbenějším trackem svých setů.
Letos v létě Armin van Buuren dokonce požádal Melleho, aby společně s Ferry Corstenem a Markusem Schulzem zahrál na festivalu ELECTRONIC FAMILY v Amsterdamu. Také většina house/trance DJs po celém světě Melleho ve svých setech podporuje. Jeho tracky zařazuje většina světových rádií do svého vysílání. Melle rozšiřuje svůj zvuk po celé Evropě po boku umělců jako například: Eric Prydz, The Crookers, Cosmic Gate, Scot Project, Rank 1, Jochen Miller, Sean Tyas, John O´Callaghan, DJ José, Johan Gielen, Mark Sherry, Yoji, Bas & Ram a mnoho dalších.
Britský MIXMAG mu přidělil titulek ´´dech beroucí a přesvědčivý´´. Od tohoto nadějného 20-ti letého mladíka můžeme očekávat ještě mnohem více.


Kay Wilder (nl)

Kay Wilder je bezesporu jedním z posledních slibných členů holandské Djské scény. Ne nadarmo Kaye osobně vyzvala DJská jednička ve světě, podle DJ Magu, Armin van Buuren, aby si zahrál na letošní akci "A State of Trance 500" v Den Bosch, kde Kay Wilder zahrál působivý živý set pro tisíce členů mezinárodní trance rodiny.
V roce 2010 Kay Wilder a Setrise společně pracovali na jejich první tracku "Poetry Clash", který se stal mezinárodně úspěšným za podpory velkých jmén jako Lange, Ernesto a Bastian, Above and Beyond a mnoho dalších. Kayův nejnovější singl "Bringing People Together" vznikl původně jako oficiální hymna pro největší venkovní taneční festival v Holandsku: Dancetour. Track získal ohromný mezinárodní úspěch a je uveden na CD kompilaci Ministry of Sound bývalé světové DJské jedničky Paula Oakenfolda.
Kayova hudba spadá pod široký okruh EDM. Hlavně ovlivněná styly trance, electro a house v kombinaci s lehce popovějšími prvky. Kay je známý svou jedinečnou a unikátní spoluprácí ať už s celou kapelou, houslisty, VJs nebo bicí. Jeho myšlení za hranice všednosti a jeho příspění do nizozemského popového hudebního průmyslu ho vedly k nominaci na prestižní cenu Frisian Popmusic 2010.
Kay Wilder je populárním DJem na mnoha velkých akcích v Nizozemí, jako např.: Beach Club ( předtím Bloemendaal aan Zee ), the High Contrast Night, Club Noa (zvolený nejlepším klubem Nizozemí) a Dancetour festivaly. V roce 2010 začal Kay svou mezinárodní kariéru v zemích celé Evropy a svůj český debut měl na akci EXPECTATION v pražském klubu Touster.
Na konci léta byl na jedinečném turné v Afgánistánu. Kde byl prvním a jediným umělcem, který hrál na exkluzivní show pro více než 3000 členů jednotek ISAF na letišti v Kandaharu.

www.kaywilder.nl/


DJ Milan Kroužil

Styly: house

Milan Kroužil začal svojí kariéru počátkem 90. let v rádiu Golem, kde měl svoji rádiovou show zaměřenou na black music. Byl členem kapely Black and White Story Band.
Od roku 1999 má rádiový pořad s názvem CLUBMIX orientovaný na taneční a nezávislou scénu. Celých 5 let byl hlavním sponzorem pořadu klub Radost FX. V jeho show se vystřídala celá řada známých jmen jako : Armand Van Helden, Carl Cox, LTJ Bukem, David Morales, Faithless, Express 2, Jerry Ropero, Corvin Dalek, Olav Basoski, dj Tráva, Neo, Michael Burian, Lucca.....
Hrál na třech různých festivalech Mácháč, Summer of Love a Creamfields. Byl rezidentem klubu Misch Masch, kde si zahrál i s Patrickem Hagennarem.
Nyní můžete slyšet jeho pořad CLUBMIX v nedělní podvečer na Dance radiu.

DJ Spark7

Petr Leško aka Spark7 se narodil ve Frýdku-Místku. O hudbu se zajímal už od dětství a vždy byl ohromen zvukem klavíru. Na klavír se začal učit hrát ve věku 13 let. Časem více poslouchal elektronickou hudbu. Čím více poslouchal žánr trance, tím víc ho lákalo vytvářet svou vlastní produkci.
Jeho velké ambice jsou důvodem, proč na sobě tvrdě pracuje jako producent. I když je mu teprve 19 let, jeho hudba už dosahuje velmi vysoké kvality a podpory předních světových DJs jako jsou Armin Van Buuren, Markus Schulz, Paul Oakenfold, Aly & Fila, Sied Van Riel, Roger Shah, Bobina, Sean Tyas, Kyau & Albert nebo třeba Simon Patterson. Dnes už Petr vydal tracky na labelech jako Armada Music, Black Hole Recordings.
Doposud nejúspěšnějším počinem producenta je určitě track s názvem Lightness, který si získal support v A State Of Trance - show Armina van Buurena, a dále byl obsažen na kompilaci Andyho Moora - Breaking The Silence, Vol. 2.

DJ David Justian

Styly: trance

David Justian se začal zajímat o taneční hudbu od roku 1997, koncem roku 2000 se pouští do samotného hraní. Zpočátku to byly komerčnější skladby, ale po nějaké době se začal věnovat undergroundu. V jeho setech najdete hluboké trancové zvuky, přes house, electro až k progressivu.
Hlavním zlomovým bodem v jeho kariéře byl rok 2004, kdy se také pečlivě začíná věnovat vlastní produkci.

Zahrál si v klubech: Fragola, Le Mirage, JET SET, O2, Gecko, Sýpka, Inside, Manana Music Bar, Molotow, Vertigo, Styx, Chapeau rouge, Červ, Guru, World Club, Mystery a mnoho dalších….

Po boku DJs: Kay Wilder /NL/, Subgate, Chris Sadler, Carrione aka DieselPhunk, Tuta ,MCB, K-SANDRA, ELITE,Martin Hájek, Petr Hauz, Sunafera, The Progressive Brothers, N-Zym, Irvin Small, Fabio Guitierez, Luis lamborghini, Houba, Kouba, Daemon, Daun, DJ Men, a mnoho dalších.

Jeho produkci můžete znát z jeho vlastní rádiové show s názvem The Selection Of David Justian na českém Fun 1 Station a německém rádiu Trancefan.de.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO