CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 14.10.2011

RADIO 1 Embassy - Live Concert

Datum akce:
14.10.2011

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Alef Zero (breakbeat)
 
DJane Babe LN (d'n'b)
 
DJ Brooklyn aka Juanita Juarez (dnb)

RADIO 1 EMBASSY
Chapeau Rouge - Jakubská 2 - Praha 1
pá/fri 14. října 2011
start 22:00
předprodej/presale: 100,- czk on Chapeau Rouge Bar

Radio 1 a klub Chapeau Rouge si Vás dovolují pozvat na další vydání své společné noci Radio 1 Embassy.
Jako opravdu velmi speciální host se ve svém djském setu představí mistr deep houseových nálad a jedna z největších světových hvězd stylů deep & tech house - německý producent THE TIMEWRITER!

The Timewriter, vlastním jménem Jean Frank Cochois, patří bez jakýchkoliv diskusí do toho nejlepšího, co deep & tech house produkce celosvětově nabízí, a můžeme říci, že dal stejně, jako třeba Ian Pooley, ten nejlepší základ pro globální respekt k německé inteligentní house produkci. A že jí do nás za posledních deset let The Timewriter svou osobitou a nepodbízivou formou vpustil množstvím více než velkým, navíc převážně na domovském labelu Plastic City, který je dnes uznávaným synonymem pro milovníky deep hudby s přiměřenou dávkou euforie. Důkazem budiž hned několik autorských alb, kompilací, singlů a remixů, včetně dnes už legendárních výběrů Deep Train.
Pokud bychom měli označit jedno jeho album za zlomové, tak jednoznačně Diary Of A Lonely Sailor z roku 2002, které frankfurtského producenta dostalo do širšího povědomí pozorných posluchačů. V následujících letech přidává tituly jako Paintbox s nádhernou vokálovkou Love Is Beatiful, Soulstickers a v loňském roce německy nazvané album Tiefenschön.
Charismatický a vždy usměvavý sympaťák The Timewriter tak bude 14. října velmi vzácným hostem Radio 1 Embassy v klubu Chapeau Rouge.


O support jeho vystoupení se postará ostřílená dvojice djs Radia 1 - Josef Sedloň a Dan Cooley.

Live a v plné síle se ukáže pardubické ALEF ZERO s jejich umnou kombinací lámaných beatů a vokálových partů. Zbylý program obstarají náš přední dnb producent BROOKLYN aka Juanita Juarez a BABE LN.

Horní Chapeau Rouge bar svou pestrou reggae & ska selekcí ozvučí legendární DJ KAYA.

program:

Chapeau Rouge Bar:
DJ KAYA /reggae club, Radio 1

Dance Club djs:
THE TIMEWRITER /plastic city, DE
Dan Cooley /radio 1
Josef Sedloň /radio1

Live:
ALEF ZERO /alefzero.net, CZ - start koncertu 22:00
djs: Brooklyn aka Juanita Juarez & Babe LN /radio 1

INTERPRETI

Alef Zero

Styly: breakbeat

ALEF ZERO je kapela postavená na živých muzikantech s taneční, punkovou, rockovou i jazzovou zkušeností. Stylově lze naši hudbu zařadit mezi lámané beaty jako je drum´n´bass či breakbeat. Jednotlivé tracky však nejsou postaveny čistě tanečně, skupina ALEF ZERO klade důraz na živé nástroje a muzikanty s nimi spojené, takže nečekejte hodinový DJ set… Nechuť členů kapely uzavřít se v jednom jednoduše definovatelném stylu dala tedy vzniknout osobité taneční hudbě s prvky jiných stylů (jazz, punk, rock) a proto koncertní podoba jejich skladeb slibuje pořádný řez...

Kapela se začala formovat na jaře r. 2004, kdy ve studiu vznikly první 4 skladby. Na podzim 2004 se sešla celá koncertní sestava, aby nazkoušela hodinový program pro živá vystoupení. Úspěšný premiérový koncert proběhl 26. 11. 2004 v klubu Žlutý pes v Pardubicích, v Praze pak 21. 2. 2005 v klubu Roxy. Členové skupiny mají velké zkušenosti s živým hraním v klubech po celé republice i na všech podstatných festivalech (Jelení Příkop, Go Planet Roxy, Creamfields, Summer Of Love, Zámostí, Rock For People, atd.), hudebníci tvořící dechovou sekci hrají ve swingových a jazzových projektech, duchovní otec kapely - Teochar Bakardžiev byl snad u všeho, co se v hudbě odehrálo ...

www.alefzero.net

www.myspace.com/alefzero

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO