CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 24.1.2020

BASS DROP

Datum akce:
24.1.2020

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Rizzle (uk)
 
No Cure
 
DJ Blofeld (d'n'b)
 
Furious Freaks (d'n'b)
 
DJ MagicKa (d'n'b)
 
Adepth (deep)
 
Yas, EJDm, Soulparts

 

INTERPRETI

No Cure

Projekt NoCure představuje synchronní dvojici djs, zaměřených na neurofunkovou selekci Drum&Bassu.
Jejich vystoupení je typické performancí ze 4 playerů, při nichž vás dokonalá souhra a rychlost mixů nenechá ani chvilku v klidu. No Cure reprezentují pražskou skupinu BASS DROP, známou především produkcí úspěšných klubových nocí a letních i zimních festivalů. Za svojí krátkou existenci vystoupili na spoustě akcí po celé České republice, Španělsku, Polsku, Slovensku i Rakousku. V poslední době vystupují hlavně v předních pražských klubech jako jsou Storm Club, nebo Chapeau Rouge, nebo na hudebních festivalech jako Let It Roll, Rock for People nebo Winter Arena. No Cure již zahráli vedle jmen jako jsou Andy-C, Ed Rush&Optical,The Prototypes, Neonlight, Mefjus, Loadstar, June Miller, A.M.C., Emperor, Tantrum Desire, Rene LaVice, Teddy Killerz, TC, Joe Ford, Zombie Cats, Concord Dawn, Frankee, Foreign Beggars, Dub Elements, Zomboy nebo Datsik atd.

www.facebook.com/NoCureOfficial/

DJ Blofeld

Styly: d'n'b

BLofeld - D'n'B DJ z Prahy - byl vždycky vášnivým milovníkem hudby se zájmem v širokém spektru žánrů včetně Hip-Hopu, Reggae, Jazzu a Funk&Fusionu. Není překvapením, že tento hudební apetit ho poslal hned "za gramce" když objevil Drum & Bass. Jako člen crew ::Bass Bros:: hraje regulerně v Pražských klubech a prostorech (Le-Mirage, Independent, Červ) s jeho Drum and Bassovým výběrem, který pokrývá všechno od funkově nabitých beatů až po vyplachující basové linky.
...
Kdo tě dohání k šílenství? ...
Kdo rozžvejkává tvoje repro a rozmetává je na kousíčky? ...
...
Ale samozřejmě - Dj Blofeld


 

Blofeld - Prague D'n'B DJ - has always been passionate music lover with interest in a broad spectrum of genres including Hip Hop, Reggae, Jazz, Funk&Fusion. It's no surprise that this music appetite brought him behind the decks when he discovered Drum & Bass. As a part of the crew ::Bass Bros:: he gigs at Prague clubs and venues such as Le-Mirage, Independent and Červ with his Drum and Bass selection that covers everything from groovy funk beats to rinsing basslines.
...
ho drives you mad? ...
Who is chewing up your speakers and blowing them up in chunks? ...
...
But, of course - DJ Blofeld
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO