CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 18.1.2020

REPUBLIC ARTISTS

Datum akce:
18.1.2020

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Sta
 
Brigitte Noir (sk)

Londýnský kolektiv djs a label Republic Artists se tuto sobotu vrací do Chapeau Rouge!

 

V sobotu 18. ledna, se kolektiv djs a label Republic Artists vrací do klubu Chapeau Rouge. Aktuální i lety prověřený house a techno sound přiveze ze zahraničních hostů Elek-Fun, kterého na třech patrech klubu doplní domácí hosté.

V nejspodnějším patře se představí majitel labelu Leading Astray, dj a producent, Elek-Fun, barcelonský rodák, který od roku 2009 působí v Londýně. Elek-Fun hrál v mnoha klubech zvučných jmen: Space, Moog, The Egg nebo Crucifix Lane. Dále zahraje domácí Elektrabel, který za svou kariéru stihnul hrát v mnoha klubech zvučných jmen, jako jsou například tokijský Womb nebo berlínský Tresor. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál Ben Klock na akci Dekmantel.


Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists, který spolu s Lillou zahrajou v prostředním patře. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech; Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox, MoS nebo Egg, ale také v berlínských klubech: Tresor, Golden Gate, Suicide Circus a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records.

Barové patro bude mít pod kontrolou Sta a Brigitte Noir.

Join the troops partisans!


Datum: Sobota 18. ledna 2020 
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Start: 22:00


Fb událost: www.facebook.com/events/2314423855328189

INTERPRETI

DJ Sta

Bude to už skoro 9 let, co se DJ Sta propadl hraní. Stál u zrodu DNB FEVER CREW či svého labelu Zenith Music.
V posledních 3 letech se věnuje svým rezidentním nocím v klubu Cross. Svůj čas nevěnuje jen dnb a halfstepu, ale také technu, pro které si vytvoiíl kratší přezdívku STA. Společně s klubem Cross vytvořil noc Deep Beat Avantagarde, kam se jim podařilo přivézt vystupující jako GoldFFinch, Randomer, BokBok, Bambounou a další. Ve svých techno setech ma rád energické songy od producentů Len Faki, Ben Klock, Markus Suckut, Petter B, Randomer apod. Doposud hrál ve většině míst České republiky a také v Německu, Velké Británii či Holandsku.

soundcloud.com/stantha 

www.facebook.com/djstacz/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO