CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 3.12.2021

MIKROSKOP

Datum akce:
3.12.2021

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Kenji Tazaki (jp)
 
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)
 
DJ dMIT.RY (ru/Neo Violence) (bassline)

INTERPRETI

Lucas Hulan (Nightphunk)

Styly: house, techno

DJ Lucas Hulan začínal s house music v roce 1996 v menších pražských klubech XT3 a Punto Azul, kde s kamaradem DJem Sidecarem začal objevovat kouzlo černých vinylových placek.
 
Jeho DJský talent mu zajistil i vystoupení na legendárních parties SHAKE v Roxy, po boku “táty” Loutky a spousty zahraničních hostů, především z Holandska, které ve své době (kolem roku 1998) znamenaly vrchol pražské / české klubové scény. Celá jedna generace clubberů na tyto akce dodnes vzpomíná jako na něco zcela vyjímečného, co se již nikdy nebude opakovat a na jejichž neuvěřitelnou atmosféru nikdy nezapomenou.
 
Od té doby Lucas vystupoval snad ve všech českých a slovenských klubech (od Aše až po Košice), ale také v zahraničí (UK, Costa Rica, Švédsko, Švýcarsko, Polsko atd.), na všech možných tanečních i netanečních festivalech, vydal několik oficiálních kompilací, má vlastní značku NIGHTPHUNK, která začínala jako pravidelná noc v Roxy, dnes již zahrnuje také label Nightphunk Recordings, který vede společně s DJem Braunem a jejich releasy představují i tak zvučná jména jako Style Of Eye, Asad Rizvi, Herb LF, Shades Of Gray nebo Deepchild.
 

DJ dMIT.RY (ru/Neo Violence)

Styly: bassline


dMIT.RY, původem z Ruska, se už čtvrtým rokem pohybuje na české klubové taneční scéně - ať už jako DJ, nebo pořadatel. Dříve spolupracoval například s časopisem XMAG, málem se namočil do Vice, něco málo psal i pro Rave.cz, či již mrtvý Electrodjs.cz. Jeho kariéra začala naprosto neplánovaně, dá se říct z hecu (více si přečtěte na www.myspace.com/dmitrij, nebo na www.facebook.com/dj.dmit.ry). Hned odstartoval mejdan zvaný Heatbeats, který si rychle našel své publikum a měl tu čest mězi svými hosty přivítat taková mezinárodní jména jako Hostage, The Bulgarian, Pola-Riot či Gash DJs. Sám se velmi brzo dostal i na zahraniční party, jako například release do Vídně na release nite prvního alba Boys Noize. Jeho mixy jsou pravidelně zveřejnovány na různých světoznámých blogách a lidé často netrpělivě čekají, kdy se objeví další a co na něm předvede. Stejně tak jsou zvědaví při každém jeho dj vystoupení, jelikož nikdy nevědí, v jakém stylu se ponese - bude to baile funk, bassline/fidget house, electro, nebo snad dubstep??? Momentálně se snaží rozběhnout svou "novou" noc Neo Violence (www.facebook.com/neo.violence) v klubu Central Station, která by se časem měla stát něčím víc, než jen pravidelnou party. Už teď si tam odehráli svá skvělá vystoupení takové kapacity jako Kanji Kinetic, nebo polská senzace PL Funky. Mimo jiné se podílí s kolegou Felixem na spolupořádání pražské noci Plastique Goes Elastique v Radosti FX. Krom djingu se začal též věnovat vlastní produkci. Stay tuned!!!

www.facebook.com/dj.dmit.ry
www.myspace.com/dmitrij
soundcloud.com/dmit-ry/mixed-without-underwear-by-dmit-ry
www.mediafire.com/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO