Akce

BASHY!

Datum akce: Čt 14.6.2012
Patro: Live Underground

DJs & Bands: DJ KID FRESH (mad decent, hk)
ABAB (techno/house)
Tenten (deep house/funky)
C.Monts (cz/uk) (hip hop)
DJ Tuco
Popis:

Účinkující

DJ KID FRESH (mad decent, hk)


ABAB


Styly: techno/house

►▲ ABAB

Mladí DJs, kteří společne s TENTEN pořádají >⋀>⋀ / DADA, na kterou pozvali italské duo Say Dubai, českého producenta a pořadatele legendárního VIBRATORu - Tvykse nebo třeba slovenského producenta Bad Mojo.
Uspořádali také open-air party na piazzettě Národního Divadla kde vystoupili po boku Tvykse, DJ Tuco a Z-kat.

Hrají od Erola Alkana disca, přes Brodinskiho techno až po electro od Club Cheval.

Jsou resident DJs v pražském klubu Chapeau Rouge. Účinkovali na akcích po boku Don Rimini, Pelussje, Kid Fresh, DJ Tuco, Bad Mojo, Z-kat, Tvyks, Wonkap, Q.G., Bugaboh & Aphrodite...

Více na http://www.facebook.com/weareABAB nebo http://www.soundcloud.com/weareabab.ABABTenten


Styly: deep house/funky

►▲ Tenten

Dvojice mladých pražských producentů/djs. Na scéně se pohybují rok a půl a za tu dobu již hráli v nejznámějších českých klubech jako např. v Roxy (na akci VIBRATOR), Meetfactory (na Muffin, Muffin), Chapeau Rouge (na Clash!, Bashy) a také v Mersey v Brně (na Origin) a to po boku djs jako jsou Jack Beats z Anglie, Don Rimini z Francie, Say Dubai z Itálie, Bad Mojo ze Slovenska, Tvyks nebo Tuco. V současnosti pořádají s dvojicí ABAB v Chapeau Rouge svojí residentskou noc DADA, kam se snaží zvát zajímavé dje jak z čech tak ze zahraničí.

Více na http://soundcloud.com/tenten1010/ nebo http://www.facebook.com/TENTENDJS


C.Monts (cz/uk)

DJ Tuco


Velmi pracovitý producent a šéf labelu Meanbucket a opravdu zkušený DJ stojící za mejdany jako Dutty Weekend, nebo Muffin Muffin nabídne to nejčerstvější z oblasti baile funku, house, b more soundu a dalších stylů, které nikoho nenechají sedět. Prostě “shake your ass baby“!

www.myspace.com/djtuco

www.facebook.com/Tucodj

x