CHAPEAU ROUGE

MENU

1.4. Creative Impulse

 


1.4. Gat Electra na Impulse 
V roce 2017 přichází produkční skupina Creative events s několika novinkami, které se týkají pořádání eventů pod její hlavičkou. V listopadu uplynulého roku oslavila stěžejní rezidentí noc Creative ve svém domovském klubu Chapeau Rouge úctyhodné desáté narozeniny a členové Creative events crew se rozhodli posunout tuto značku o kus dále.

Od roku 2017 tak budete moci navštěvovat eventy pod taktovkou této značky nejen v klubu Chapeau Rouge, ale i v dalších klubech po celé ČR. Během prvních dvou měsíců se pod taktovkou Creative events uskutečnily například eventy s názvem FX Room v pražské Radosti FX, za kterými stojí členové Subgate & Tibiza a nebo Subgateho narozeninový B-day Bash s Loco & Jam v klubu Storm. 

V domovském klubu budete moci od teď členy Creative Events crew vídat na dvou žánrově odlišných večerech, z nichž první se bude zaměřovat převážně na techhouse a techno sound, který budou mít na starosti již zmiňovaní Subgate a Tibiza a druhý večer se pak poline na vlnách deepu a housu a bude ho kormidlovat ostřílený Rob Smile a Schwing & JR.Schwing aka Schwings project s názvem Impulse! 

Již tuto sobotu se tak můžete těšit na další premiéru večírku v Chapeau Rouge by Creative Events, který nese název Impulse, na kterém se jako headliner představí osobitý znojemský producent Gat Electra, který produkuje své tracky na pomezí housu, techhousu a techna na labelech, mezi které patří například Naked Records, One Way nebo LW Recordings. 

Kromě tohoto hosta se za mixem představí již zmiňovaní rezidenti Schwing, Rob Smile a JR. Schwing, kteří jsou zárukou kvalitního večírku až do ranních hodin!!!

Fb událost: www.facebook.com/events/1466118406754738/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO