CHAPEAU ROUGE

MENU

13.4. DARK ROOM
15.4. DARK ROOM PŘIVÁŽÍ DJe Matta McLarrieho (uk)
DarkRoom 
vznikl v roce 2014 v klubu Chapeau Rouge v Praze jako spin-off studentské UV párty, která hostila několik mladých house a techno DJů. Ta přitáhla pozornost všech tuzemských i zahraničních studentů, co se nechodí do klubů jen opíjet, ale zajímají se hlavně o hudbu.

13. dubna proběhne v pořadí už 15. edice DarkRoomu a jeho pořadatelé odhodlaně usilují o to, aby se stal důležitou součástí nočního života v Praze a vstoupil mezi špičku místní undergroundové scény.


Po řadě lokálních hostů, mezi kterými byli například Lucas Hulan (Microna, Nightpunk Recordings), Fatty M (Komiks, Beef Records) nebo Biodan (Roxy, U Bukanýra) a slibném mezinárodním talentu Keepin' Soul (ES/Pocket Money Records), jde teď DarkRoom ještě o krok dál a přiváží k nám až z Glasgow DJe a producenta Matta McLarrieho (UK).

Vše nasvědčuje tomu, že 2017 je jeho průlomovým rokem, kdy si připsal na konto nesčetné množství nahrávek. Jeho Zoo-studio, které se shodou okolností zaměřuje na Mekku house music Chicago, vyprodukovalo hned několik nahrávek, které přišly na světlo světa ve vysoce renomovaných hudebních vydavatelstvích jako jsou Elrow, Simma Black, KMS Records Kevina Saundersona, Daylight Robbery Records nebo King Street Sound a mnohé další.

Těsně před svátečním Velkým pátkem, dne 13. dubna, zazáří Matt McLarrie v DarkRoomu jako hlavní hvězda. Své síly spojí s tureckým producentem Serhanem Güneyem a s Marvelous Beyem, rezidentem DarkRoomu, a společně rozjedou nefalšovanou underground house music párty.

Fb událost: www.facebook.com/events/1884016425213052/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO