CHAPEAU ROUGE

MENU

19.11. Republic Artists

19.11. Republic Artists na předposlední párty roku a DJ Saytek (uk)

Londýnský kolektiv a label Republic Artists se vrací do Prahy na předposlední párty tohoto roku. Akce se tradičně koná ve všech třech patrech klubu Chapeau Rouge a to v sobotu 19. listopadu.

Role headlinera se tentokrát ujal britský live performer Saytek, který u nás minulý rok vystoupil vůbec poprvé. Josep Keevill aka Saytek byl v roce 2013 nominován britským magazínem DJ Mag v kategorii Best Live Act, ten samý rok vyhodnotil časopis Mixmag jeho nahrávku Live on Cubism jako album měsíce. Saytek vystupoval na mnoha významných místech po celém světě, napříkad v klubech Tresor, Goldengate, Fabric, Space, nebo v legendárním The End. Během své desetileté kariéry vydal přes 200 originálních tracků a remixů na respektovaných labelech, mezi které patří i Fabric Records, Soma, Bedrock, KMS, My Favorite Robot, Wiggle, Monique nebo Cubism. Saytek zahraje naživo dvouhodinový tech house/techno set za pomoci analogových strojů Korg, Roland a Elektron.


Na druhé stagei se představí "UK Roland artist" Nick Elia, který zahraje DJ/live hybrid set za použití mašinek Roland TR-8 a TB303. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Jeho třítrackové EP, vydané u Republic Artists Records, bylo hráno a podporováno mnoha důležitými umělci jako např.: Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants. Track "Glue" byl hrán na stanici BBC Radio 1.


Thomas Tesla, šéf Republic Artists Records, se tentokrát postará o tříhodinový warm up set. Během posledních let vystupoval v mnoha londýnských klubech, mezi které patří Fire, Lightbox, Crucifix Lane, Steelyard nebo Egg. Naživo zahrál i v berlínském Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Na triku má povedený remix pro Nikola Galu, který vyšel na Republic Artists Records a několik singlů na Wasabi Generals, Tanztone nebo Nightphunk.

Z Londýna dále přiletí Whitey a Justin Saunders, častí hosté RA akcí a nebudou chybět ani domácí stálice Kirill Astra, Lillou a Deff.Fb událost: www.facebook.com/events/1675054996155502

 

Datum: 19. listopadu 2016;
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,-Kč;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 22:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO