CHAPEAU ROUGE

MENU

15.10. Republic Artists


 

 
 
 

Londýnský kolektiv djs a label Republic Artists se po 5 týdnech vrací do Chapeau Rouge!

 V sobotu 15. října
se vrací do klubu Chapeau Rouge londýnský kolektiv djs a label Republic Artists. Aktuální i lety prověřený house & techno sound přiveze hned několik zahraničních hostů v čele s Michaelem L Penmanem. Party jako vždy proběhne ve všech třech patrech klubu!

Michael L Penman pracoval jako producent a sound engineer ve studiích v Los Angeles, Berlíně a Londýně, kde momentálně působí. Jeho produkce vyšla na Ovum, Tronic, Decay nebo na labelu Richieho Hawtina M-nus12 a rovněž získala podporu od mnoha kolegů, jako je Dubfire, Huxley, Josh Wink, Adam Beyer, Gregor Tresher, Kenny Larkin, Dan Curtin, Anja Schneider, Nicole Moudaber nebo Yousef. V Londýně jste ho mohli slyšet v klubech fabric na akcích Wet Yourself, Egg nebo na rádiové stanici Hoxton FM. Michael vystoupí na house stagei a o support se mu postará Filipp, častý host akcí Republic Artists a dále rusko-ukrajinské duo Kirill Astra & Aurorra.

Na techno stagei se představí Elektrabel, chlapík, který se pohybuje na scéně už úctyhodných 15 let. Za svou kariéru hrál v mnoha klubech zvučných jmen, mezi které patří tokijský Womb nebo berlínský Tresor. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál tento rok Ben Klock na akci Dekmantel.

Dále se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, jako jsou například Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2, který má na svědomí Nikola Gala. 

Dále vystoupí Jihoafričan Justin Saunders, působící téměř dvě dekády v Londýně, zástupkyně domácí scény Lillou a náš nový rakouský kamarád Mark Dale.

 

15. října nesmíš v Chapeau chybět! 

Fb událost: www.facebook.com/events/316175438737138

Datum: 15. října 2016
Vstupné: do 23:00 - 50,- Kč, od 23:00 - 100,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO