CHAPEAU ROUGE

MENU

6.8. Republic Artists
6.8. Londýnský kolektiv djs Republic Artists opět v Chapeau Rouge!

 

V sobotu 6. srpna zavítá do Chapeau Rouge londýnská djská parta a label Republic Artists. Akce tradičně proběhne ve všech třech patrech klubu, těšit se můžete na techno a house v podání hlavních hostů: Sakro (mex), Elek-Fun (uk) a Nick Elia (uk), které doplní Thomas Tesla, rusko-ukrajinské duo Astra&Aurorra, Veloz (mex) a Da Moon.

 

Roli headlinera na sebe tentokrát vzal mexický Sakro, dj a producent, jehož tracky jsou hrány umělci zvučných jmen: Ricardo Villalobos, Raresh, Dorian Paic, Thomas Melchior, Dyed Soundorom, Dewalta, Mike Shannon, Ekkohaus. Jeho track „Jazz in the Forest“ byl zařazen do kompilace Fabric 67, kterou namíchal ZIP. Sakro má na svém kontě řadu digitálních i vinylových releasů na zavedených značkách, jako jsou např. Karlovak nebo La Vie En Rose, v roce 2014 se představil v Boiler Roomu, vysílaném z Mexico City. V Chapeau Rouge mu bude patřit House Stage (Club), kterou otevře rusko-ukrajinské duo Astra&Aurorra a uzavře mexický Veloz, častý host akcí Republic Artists.

 

Na Techno Stagei (Underground) se představí UK Roland artist Nick Elia, který zahraje dj/live hybrid set za použití mašinek Roland TR-8 a TB303. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Jeho třítrackové EP, vydané na Republic Artists Records, bylo hráno a podporováno mnoha důležitými umělci, jako např.: Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track „Glue“ byl hrán na stanici BBC Radio 1. Dále se představí šéf londýnského labelu Leading Astray, Dj a producent Elek-Fun, který za svou patnáctiletou kariéru vystoupil v mnoha klubech v Evropě, Jižní Americe a samozřejmě v Británii. Mezi slavné kluby, kde Elek-Fun hrál, patří třeba Tresor v Berlíně, barcelonský Moog, Space na Menorce nebo Egg v Londýně. Jeho tracky, vydané na Gastspiel a Komplex Texturesse, se dočkaly podpory od mnoha vlivných umělců, mezi které patří i Jon Rundel a Layo & Bushwacka.

Dále se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Thomas vystupuje převážně v londýnských klubech, jako jsou např.: Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale zahrál si také v německém Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Třetí, barová stage, bude pod kontrolou dje Da Moona, který předvede pětihodinový set.


Pokud jste příznivcem kvalitního housu a techna, nesmíte v sobotu 6. srpna v Chapeau chybět!


Událost na FB: www.facebook.com/events/513826188816742

Datum: 6. srpna 2016
Vstupné: do 23:00 - 50,- od 23:00 - 100 Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00.

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO