CHAPEAU ROUGE

MENU

13.2. Republic ArtistsLondýnský kolektiv djs a label Republic Artists opět v Chapeau Rouge!

Po krátké pauze se do všech tří pater klubu Chapeau Rouge vrací londýnský kolektiv djs a label Republic Artists. Aktuální i léty prověřený house & techno sound s sebou přivezou 3 zahraniční hosté: Nick Elia, Jacob B a Veloz, které doplní Thomas Tesla a řada dalších.

Nick Elia, který zahraje hybrid live set za použití mašinek Roland TR-8 a TB303, se kromě elektroniky podílel také na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Nick vydal na Republic Artists Records třítrackové EP, které bylo hráno a podporováno mnoha umělci zvučných jmen, jako např.: Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka,Tiga nebo Hannah Wants. Track
Glue byl hrán na stanici BBC Radio 1.

Jacob B, třiadvacetiletý polský DJ a producent, si dokázal během svého tříletého působení na scéně získat pozornost mnoha zavedených jmen světové scény, médií, hudebních vydavatelství, evropských klubů a promotérů. Jeho nápaditá a bezchybná produkce, která se pohybuje na pomezí techna a house, s prvky garage a acidu, se rychle rozšířila po Soundcloudu.

Dále se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, jako jsou např.: Steelyard, FireLightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě.


O kvalitní support se postará mexický Dj Veloz, působící jíž řadu let v Londýně, Dany P, organizátor pravidelných techno večírků
Emergency” v anglickém městě Bournemouth a samozřejmě i zástupci domácí scény: Da Moon, Kirill AstraArturo Legorreta, Animal_Print.

Druhá únorová sobota patří londýnským djs. 13. února nesmíš v Chapeau chybět!

Událost na FB:
http://www.facebook.com/events/1027288637365454

Datum: 13. února 2016
Vstupné: do 23:00 50,- Kč, od 23:00 100,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 21:00


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO