CHAPEAU ROUGE

MENU

23.1. Little Simz (uk)
Little Simz -nová naděje anglického hip hopu v Praze 

Simbi Ajikawo aka Little Simz je jednou z velkých nadějí anglického hip hopu. Svůj letošní debut A Curious Tale of Trials + Persons představí na tour, v jejímž rámci vystoupí 23. ledna v pražském Chapeau Rouge. Předprodej lístků  za 350Kč probíhá na GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Little Simz, známá také jako Lil Simz je mladá anglická hudebnice, herečka a raperka. Za pět let stihla vydat čtyři mixtapy a pět EP. Její debutové album A Curious Tale of Trials + Persons vydal nezávislý label AGE: 101 music letos v srpnu. Umístil se v top 20 UK R&B Albums Chart a sklidil mnoho kladných reakcí od významných médií. Little Simz získala díky své hudbě podporu prestižního BBC Radio 1 a YouTube si ji vybral jako jednu z tváří Vevo Lift, kampaně hledající nové umělce na vzestupu. I díky tomu vystupovala na tak rozdílných místech, jako je Royal Albert Hall, Sněmovně Lordů nebo Hackney Empire.

Little Simz svou hudbu popisuje jako experimentální rap. Charakteristická flow se vznáší nad beaty, které kombinují dobře známé hip hopové postupy s progresivní elektronickou hudbou anglického střihu. Nechybí odkazy na UK garage, klasický londýnský dubstep nebo 2step. Tato kombinace tvoří třaskavou směs, která dodává Little Simz neuvěřitelnou dynamiku a pestrost.

Little Simz je zítřejší hvězdou a rozhodně není radno si ji nechat ujít ve chvíli, kdy teprve vychází. Alespoň můžete vnoučatům říct, byl(a) jsem u toho. V Chapeau Rouge 23. ledna 2016.


FB event: www.facebook.com/events/1690734787807039/
GoOut: http://bit.ly/1Mx31Rv
Ticketpro: http://bit.ly/1Pmo0J7


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO