CHAPEAU ROUGE

MENU

27.10. 96. narozeniny Chapeau rougeN.O.H.A. oslaví narozeniny Chapeau Rouge – vstup zdarma!


Letos oslaví Chapeau Rouge, legendární pražský třípatrový klub, své 96. narozeniny. Už od jeho založení v roce 1919 vystupovaly v klubu věhlasné kapely, jako jsou například Melody Makers.

Jak se stalo pravidlem, i letošní oslava bude ve velkém stylu. Už tradičně se do žádného patra klubu nevybírá vstupné a kromě výborné hudební produkce se počítá se speciálními živými performancemi, dekoracemi a narozeninovými překvápky.

N.O.H.A. alias Noise Of Human Arts vystoupí v plném, tedy festivalovém složení, kde nebude chybět MC Chevy ani zpěvačka Kaia Brown. Dohromady působí na pódiu jako smršť vydávající nakažlivou pozitivní energii prostřednictvím směsi drum´n´bass, world music, dubstepu a energií nabitých groovů. Hity jako Di Nero, Wanna Play, Dive in your life a Tu Café vynesly kapelu na největší světová pódia. N.O.H.A. svou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty.

Druhou kapelou undergroundového podlaží je nová pražská parta Smrtislav. Ještě neoslavili ani první výročí své existence a už stihli odehrát řadu koncertů po celé České republice. Stylově tato nová naděje české rockové scény navazuje na vkusnou tradici kapel Lucie nebo Wanastovi Vjecy. Na jaře vydali kritikou i fanoušky skvěle přijaté čtyřpísničkové EP a v současné době pracují na první desce.

Dále hrají ABAB, Bass Drop, Dead Sailor, Gadjo.cz, Kay, Pavel Bidlo, Peaches´n´Cream, Subgate, The Thrillest, Them Darned Teenagers, Thomas Tesla, DJ Tráva a kapela The Love Songs Orchestra, která zahraje v narozeninovém průvodu.

Nejlepší párty letošního podzimu se koná v úterý 27. října v srdci Prahy. Nenech si ujít jedinečnou kombinaci skvělých kapel a djs! Podporuje Desperados.

Datum: 27. října 2015;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Vstupné: ZDARMA;

Start: 20:00.


Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1065954476748587

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO