CHAPEAU ROUGE

MENU

1.10. GalenGalen pokřtí desku "Hlavou vzhůru"Nepřehlédnutelný výškou, nepřeslechnutelný projevem. V září Galen vydal album „Hlavou vzhůru,“ mezi tím točil videoklipy a chystal se na svoji první účast na Hip Hop Kempu. Na několik měsíců ovládl hitparádu radia Spin. Odkud se vzal? Jako by spadl přímo z Matfyzu, který absolvoval. Umělecké jméno si vypůjčil od hlavní postavy Čapkova románu Bílá nemoc Dr. Galéna.


První video-ochutnávkou z připravovaného alba je právě píseň „Tall Show.“ V klipu září talentovaná zpěvačka Flowe, klenot pravidelných akcí Freestyle Mondays. Pod produkcí singlu je podepsán Vidasov, autor naprosté většiny podkladů na chystaném Galenově debutu. To, že spolupráce s Vidasem funguje na výbornou, ukázal už první singl „Ahoj kotě“ s Martinem Svátkem v refrénu, přestože byl původně určen pouze pro uši Galenovy přítelkyně.
Album nabízí mnoho kvalitních zpěvaček a zpěváků. Kromě Martina Svátka a Flowe zazpívá ještě Eva Burešová a Radka Pavlovčinová. Na kvalitu zvuku dohlíží z Rooftop studia osobně Ondřej Žatkuliak.

Křest desky je naplánován na 1. října do Chapeau Rouge. Na této akci si s Galenem zazpívají Flowe, Eva Burešová a Radka Pavlovčinová. Jako hosté vystoupí Erika Fečová, DJ Kato, nebo třeba DJ Ba2s. Galen navíc avizuje už na srpen další videoklip k písni „Chci se smát,“ který právě natočil v exotické lokalitě na Srí Lance.


Událost na FB: https://www.facebook.com/events/2121254024681378/
Datum: 1. října 2015;
Vstupné: zdarma;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 20:30.


www.facebook.com/galen208
www.galen208.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO