CHAPEAU ROUGE

MENU

29.6. In Hearts Wake (aus)The BreainWave, The Agency Group a Chapeau rouge uvádí

In Hearts Wake (aus) poprvé v České republice

support: Sights, Abbys Watching Me


29.6.2015 -  In Hearts Wake přijedou poprvé do Česka a vy máte jedinečnou možnost vidět tuto kapelu v poměrně komorním prostředí, což se již vícekrát nemusí opakovat! Nenechte si ujít tuto skvělou akci, protože v klubu Chapeau Rouge navíc před měsícem proběhla kompletní rekonstrukce zvukového aparátu v sále a zvuk je tak nyní na opravdu špičkové úrovni.

In Hearts Wake
(Byron Bay, Australia / metalcore, post hardcore)

Kapelu In Hearts Wake snad není třeba žádnému správnému fanouškovi metalcoru představovat - formace, která spolu s kolegy The Amity Affliction, Parkway Drive, Northlane, I Killed the Prom Queen nebo Capture The Crown patří mezi absolutní špičku australské metalcorové scény, tu dlouho vyhlížela řada lidí. Nyní, po bezmála 10 letech existence, třech studiových deskách (z toho dvě u UNFD) a nespočtu odehraných šňůrách s řadou známých kapel, se In Hearts Wake toto léto opět vrací do Evropy... a nejen, aby vystoupili například na Download Festivalu, ale hlavně aby rozsekali Šapó, jak se patří!

Jako předkapely se na této akci představí dva čestní zástupci českého metalcoru:

Abyss, Watching Me
(Praha / post hardcore, metalcore)

Kapela v čele s Erushinem (ex Marina) zažila loni svůj reunion a brázdí teď koncerty po boku kapel jako jsou Escape The Fate nebo Hopes Die Last.

SIGHTS (Liberec, Praha / metalcore)

Sights v čele s Paolem Riccim (ex Marina) Jedna z nejvyhledávanějších českých metalcorových kapel loni vydala desku Behind The Mask a zahrála na třeba s Miss May I nebo Hopes Die Last.

Fb událost: www.facebook.com/events/1417412901888947

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO