CHAPEAU ROUGE

MENU

11.7. CREATIVE
CREATIVE přiváží DJe CASIA


Headlinerem červencového dílu eventu CREATIVE, který proběhne v sobotu 11.7. v domovském klubu Chapeau Rouge, bude talentovaný německý dj a producent CASIO Pangaea, který je známý především v okolí německých Dřážďan a jehož sound se pohybuje na pomezí techhousu a techna.

Druhým zajímavým hostem tohoto vydání je zástupce starší generace Béla En. Začátky jeho kariéry se datují rokem 1996, kdy nastoupil co by moderátor do kultovního Radia 1. Od té doby přispěl velkou mírou k vývoji taneční scény u nás a to nejen jako hudebník se skvělým citem pro výběr tracků, ale také jako šéfredaktor legendárního časopisu X-mag nebo moderátor pořadu Frisbee na TV Óčko. Je jedním z průkopníků UK Garage a 2stepu v České republice a kromě těchto dvou hudebních stylů ho můžeme slýchat i v housových setech, které jsou vždy skvěle promyšlené a mají svůj osobitý příběh.

Posledními hosty je v naší metropoli dobře známá dvojice Joseph Kari a Sajmon Peter, jejichž jména jsou v dnešní době spjata především s klubem Magnum.

Pětici vystupujících na červencovém vydání CREATIVE party uzavírají rezidenti DJ SUBGATE a Rob Smile, které netřeba více představovat!

Fb událost: www.facebook.com/events/476182235879499/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO