CHAPEAU ROUGE

MENU

1.5. Holčičí nářez vol. 2
Brainwave production a Chapeau rouge uvádí


První máj v dívčím podání -
Brain's All Gone (pl), The Agony, Bright Session a Stand Back 20 Feet

1. květen bude v undergroundu Chapeau rouge patřit dívčím kapelám - pod názvem Holčičí nářez vol. 2  se znovu můžeme těšit na čistě holčičí BRAIN'S ALL GONE z Polska a pražské THE AGONY a dále dvě kapely s alespoň jednou členkou. První z nich budou STAND BACK 20 FEET, druhou BRIGHT SESSION - obě kapely jsou pražské a dívka se v jejich případě objevuje za mikrofonem.

Brain's All Gone
(Krakov, Polsko)
Ladné, leč přísně diktující punk-rockové trio z polského Krakova přijalo pozvání a přijede pro vás i podruhé zahrát do pražského podsvětí.


The Agony (Praha)
Heavy-rock/metalová parta drsných slečen, sklízející úspěchy po klub celé ČR a brousící si zuby na velké letní festivaly, k tomu všemu dobře vypadají a umí vytvořit parádní atmosféru a show. Tyto slečny prostě nemohly chybět.


Stand Back 20 Feet (Praha)
I když pořád poměrně mladá kapela, mají za sebou SB20F už řadu úspěchů, ať už jde třeba o celkové 3. umístění v soutěži kapel Skutečná Liga, nebo zahrání si na pražském Majálesu, přičemž další větší festivaly už na ně čekají.


Bright Session (Praha)
Služebně nejmladší kapela, která se na této akci představí, nicméně určitě se nejedná o muzikanty-začátečníky. Posuďte sami ze zatím dvou demo nahrávek na kapelním Bandzone a přijďte se o svém názoru přesvědčit také naživo:)


KDY: 1. 5. 2015
KDE: Chapeau Rouge Prague
VSTUPNÉ/ENTRY: 100 CZK

Fb událost: www.facebook.com/events/820983077967525/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO