CHAPEAU ROUGE

MENU

21.3. BE AT:


Schwa B-Day Party

BE AT: Christian Vance & Mike Callander


Pravidelná noc BE AT: pod křídly DJs Schwa a Ark se znovu hlásí o vaší pozornost. Tentokrát vás krom zahraničních hostů z daleka čeká i oslava narozenin. Ti, kteří Michala Schwa znají blíže už tuší, že to bude divoké.

Čas plyne, každý stárné, sbírá zkušenosti, obklopuje se podobně smyšlejícími lidmi…no abychom to nenatahovali nějakým filosofováním o věku - zkrátka Michalovi aka Dj Schwa aka 1/2 Shades of Gray aka Mr. Beef records bude třicet a bude slavit v residentním klubu Chapeau Rouge. Sekundovat mu bude jako obvykle kolega Dj Ark a popřát mu přijedou i dva hosté z Melbourne (Austrálie) - Christian Vance a Mike Callander.

Oba hosté patří k dobře známým australským jezdcům, kteří zároveň vedou svůj label Haul Music, jehož releasy jsou supportovány top jmény celosvětové klubové scény jakými jsou například Len Faki, Deetron, Danny Tenaglia, Deepchild a spousta dalších. Už z toho je jasné, že se kluci pohybují na pomezí house a techna, například o Christianově debutovém EP bylo na Clone Records kdysi prohlášeno: "New, powerful take on classic Detroit techno". Dál nechme mluvit hudbu samotnou:

https://soundcloud.com/christian-vance

https://soundcloud.com/callander

No a jelikož by Michal rád měl co nejvíce znamých tváří na placu, tak vám dává možnost si rezervovat levnější vstupné (50CZK). Stačí napsat na contact@beefrecords.net něco hezkého a máte vystaráno.

21.3.2015 Chapeau Rouge, Praha

vstupné 100,- / 50,- s rezervací

Fb událost: www.facebook.com/events/1561240154160359


text by: Dmitry (dmitry@beefrecords.net)
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO