CHAPEAU ROUGE

MENU

13.3. Sheexy House
Sheexy House v pátek třináctého
Pátek 13. může být pro některé dnem hrůzy a smůly, což se však nedá říci djské dvojici Tazz&Biodan, kterou tuto datum magicky přitahuje. Není to náhodou, že si termíny na pátek 13. vybírají záměrně pro svůj pravidelný večer Sheexy House v Chapeau Rouge!

Jejich energie je nevyčerpatelná, jejich vzhled nenápadný, ale jejich hudební show nezapomenutelná! A jinak tomu nebude ani tento pátek 13.3. na dalším vydání Sheexy House. Strašidla tam však žádná nehledejte, jediný, kdo se bude strašit je Tazz a Biodan navzájem, ale v tom pozitivním slova smyslu, aby celý večer byl opět plný parket s rukama nad hlavou!

Jako host tentokrát vystoupí dj Macio, který se na Sheexy House již několikrát představil. Macio je mimo jiné charakteristický svými rozmanitými sety v různých polohách house přecházející od deep house až k pumpin a progressive house, takže nenechá nikoho bez pohybu.
U TAZZe&BIODANa se můžete těšit na spoustu novinek od deep house přes rozjetý tech-house až k lehkému techno, a jako vždy se můžete dívat na to, jak mezi sebou soupěří v tom, co se 4 kanály umí předvést :)

Pro hudební nalazení si můžete poslechnout čerstvý záznam z vystoupení Tazze na Legendárních Vlnách na Bukanýru, anebo aktuální mixy Biodana a Macia níže.


Netřeba zapomínat že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem The Thrillest se hlavními hosty djs Mark B, HMK, Phvne, Restage a MC Amend ve stylu trap/dubstep a na horním baru bude skotačit dj Liquid A v electric mixu.

Tak přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je na párty zdarma.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO