CHAPEAU ROUGE

MENU

Novinky v Chapeau Rouge

 

Dobrý prosinec,

poslední měsíc v roce je tady a my jsme pro Vás na chladné dny připravili dobrý program. V našich třech patrech si budete mít určitě z čeho vybírat. Zde je pár tipů.

Djs, MCs
Od tradičních stylů jako house/funky/hiphop/rnb/breakbeat/latino/dancehall přes minimal/experimental/jungle/dnb/dubstep/soca až ke kytarovkám/indie/hc/reggae stylům. Místo keců jen pár jmen: v Dance Clubu z mnohých třeba Loutka, Ladida, Traffic, král minimalu z Barcelony DJ Negro (esp), Tvyks, Pornbugs (ger), Raggamuffin Whiteman (be) a další.
Po koncertech v Underground Clubu až do rána DJs jiných stylů než v jiných patrech. JAH Atom sound s mixem reggae, ska, hiphopu a dancehall, DJ Niceland a Čejka s kytarovkami a elektro clash, dnb Ark s 2K a Fruta Kru, co se s tím moc nemaže, tedy stylově i atmosférou maximálně rozvolněno a pro šampóny to fakt není.

Kapely

V underground clubu to je od ambientu přes indie až k metalu. Z té spousty koncertů můžeme zmínit skvělé Perspecto (pl) podpořené talentovaným Kmenem, akustický projekt členů Samiam a Texas Is The Reason - Atlantic/Pacific (usa) a přes 30 dalších kapel. Na baru pak standardně zdarma CCTV Allstars, Son Calienta a Andre Sá.

Zvláštní akce
Silvestr:

nejzábavnější Silvestr v centru Prahy za nejnižší vstupné, v Dance Clubu DJs Airto &  Lukas Hulan & Dan Cooley & Formi & Yannick (house), na Chapeau baru DJs Kenny & Fatty (roots funky & hip hop) a v Underground Clubu JAH atom sound  + Dj King Bolo + Riddim Killa (Gambia) + Dj Papapot + Dj Valoa + Mc Monkey + Mc Leevi (Namibia) /reggae, dancehall, soca, ska, dubstep,hiphop, jungle/    
Vánoce:
Štědrý den začínáme od 21hod. V Undergroundu s indie rockem     DJ  Niceland & DJ Adam z The Fake Tapes, v Dance Clubu house s DJs Formi & T.N.T.
LaFEST:
výtěžek akce bude věnován na podporu dětského domova v Krči. Během večera, bez nároku na honorář, vystoupí například hip hopový písničkář Xindl X, jazz-folková Martina Trchová s Karolínou Skalníkovou, Canny z kapely Obří broskev, žongléři ze skupiny Sto kulí a loutkové divadlo Zaraz s programem „The little sea“ pro malé i velké. Součástí večera bude i prodejní výstava obrázků od dětí z  dětského domova v Krči.

Detaily k programu (tiskové zprávy, fotky, videa, atp.) najdete na chapeaurouge.cz, případně Vám je ke zvolené akci rádi přímo zašleme. Zastavte se u nás v Chapeau Rouge, máme 3 patra, 4 bary a 3 stage, otevřeno je až do rána, každý den akce, vstup na párty a vybrané koncerty zdarma.
Těšíme se u nás naviděnou,

Lenka Krásná z Chapeau


P.S. : a chcete vedet co se deje jinde? tak v programu sekce odjinud....
 
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO