CHAPEAU ROUGE

MENU

8.8. Techno.cz Night

CHIEF!MAMA naživo v Chapeau rouge!
Server Techno.cz pro Vás 8.8.2014 připravil výjimečnou událost. Naživo můžete vidět progresivní český elektronický projekt známého producenta Elekrabela a zpěvačky Mother@work - Chief!Mama. V Chapeau Rouge nám představí svou desku Lozen.

Elektrabel se může spokojeně ohlédnout za plodným dvanáctiletým obdobím, které přineslo kýžené ovoce pro labely z Itálie, Španělska, Švédska a v neposlední řadě USA. Díky tamní značce AXIS se zvedl zájem o jeho live vystoupení, který vyvrcholil vystoupením v Tokiu společně se se samotným Jeffem Millsem. S Mother@work se potkali na Moravě a může za to vyhlášená brněnská akce NEW NEW!, kde se spolu v roce 2007 představili historicky poprvé. Nadšené ohlasy publika daly tušit, že toto spojení sil má jednoduše smysl. Následovala další úspěšná vystoupení, především na festivalu Summer Of Love, Shotgun a klubovce Bass Trap. V roce 2008 se však cesty obou náhle rozdělují a vokalistka s charismatickým hlasem se stěhuje do Nizozemí. Naštěstí pro posluchače a fanoušky taneční muziky ne nadlouho a pod novým názvem Chief!Mama zanechávají v již prošlapané cestě daleko hlubší otisky.

Debutovým albem Lozen si oba plní své sny a konečně zhmotňují materiál, který postupně a detailně pilovali v prostředí klubů. A proč vlastně “Lozen“? Je to jednoduché. Za všechno mohou Apačové! Lozen byla sestrou Victoria, zkušená válečnice a věštkyně - silná jako muž, velmi statečná a vynikající ve strategii a přímočarosti. Nečekejte proto nekonečné loopy, ale jednoduše písničky, techno písničky. Na ploše zhruba 50 minut jich naleznete 10 + tři bonusové remixy, kterých se ujali uznávaní producenti – Dryman, Impulse Project a Jock The Lock. Tracky, které nijak neztratily na Elektrabelově proslulé údernosti, nyní s čarokrásnými texty a sexy přednesem vokalistky Gabriely pod společnou hlavičkou Chief!Mama.

Celý mejdan v Chapeau doplní dva oblíbení house matadoři - tedy Dj Face z bookingu techna.cz a liberecký Sanny. Ke konci večírku se rytmus trochu rozjede v podání technařů Pavla Krejdla a Reznyka, kteří zastupují techno.cz.


Fb událost: www.facebook.com/events/676231405764888/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO