CHAPEAU ROUGE

MENU

7.6. Nightphunk @ Chapeau rouge

Alex Arnout a pole dance na Nightphunk party v Chapeau Rouge!


 
Specialgrower a Los Keros ve spolupráci s Chapeau Rouge a Nightphunk si vás dovolují pozvat první červnovou sobotu na legendární večírek. Nightphunk party, která vznikla na přelomu let 2000 a 2001 v pražském klubu Roxy, se po dlouhých letech přemisťuje do prostor proslulého třípatrového klubu Chapeau Rouge.


Pozvání na znovuzrození dnes již legendární události přijal skvělý londýnský DJ a producent Alex Arnout, který reprezentuje svojí vlastní značku Dogmatik Records, ale je znám především díky labelu Hot Waves. Alex Arnout má za sebou spolupráci s takovými jmény jako jsou například Jamie Jones, Tyree Cooper, Seb Zito, Alain Ho, Stojche a mnoho dalších. Alex je velice talentovaný DJ, který vás bude provázet večerem s tím nejaktuálnějším londýnským soundem okořeněným i staršími hudebními lahůdkami.

Dále se můžete těšit na dope sound od Sebastiana Paizy, který pochází z Floridy v USA, ale pendluje mezi Kolumbií, Ibizou a v poslední době také Prahou, která ho učarovala. Sebastian je velmi technicky zdatný DJ a vždy hraje neohraný fresh sound. O warmup DJ sety se postarají residenti z Nightphunk Recordings a to jmenovitě Lucas Hulan, Ezwell a Lillou.
Speciálním překvapením v průběhu noci bude vystoupení rezidentních pole dance tanečnic klubu Chapeau Rouge.

Po celý večer můžete slyšet to nejlepší z underground house a techna. Nezapomeňte v sobotu 7. června na party Nightphunk!


Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1430065667244920/

Datum: 7. června 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: 100,- Kč;
Start: 22:00.


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO