CHAPEAU ROUGE

MENU

27.1. Mombu a OVOMombu a OvO se vracejí do Prahy v rámci Voodoo tourUž název turné dává jasně tušit, o čem tenhle večer bude. Magie, rytmus, kouzla a zaříkávání v podání dvou extrémně zajímavých kapel. Mombu a OvO.

Mombu a OvO jste už měli možnost v Praze vidět, takže víte, co můžete čekat - naprosto dokonalý koncert. Saxofon hnaný přes několik linek, krabiček, sekvencerů a looperů podporovaný minimalistickou hrou na bicí je prostě neuvěřitelně chytlavá kombinace - a to nemluvím o tom, kdy Luca T. Mai (např. ZU) vezme do ruky tradičnější africké nástroje. Neortodoxní a originální mix hardcoru, jazzu a tradičních afrických rytmů v italském balení.

OvO vydali novou desku na podzim a avizovali poslední "maskované tour", které jsme bohužel nezachytili, takže tu máme OvO na první "odmaskované" tour, ale o to to může být zajímavější, protože čert ví, co od těhle poděsů čekat. Poslední album Abisso se totiž nese v trochu umírněnějším tónu, než předchozí tvorba. Oč je ale umírněnjší, o to je propracovanější do nejmenších detailů. Už první skladba - microkosmická harmonie - jasně ukazuje, kdo udává beat. Naprosto odzbrojující směs tvrdých kytarových žánrů, noisu a tanečně šamanistických rytmů. OvO prostě dosáhli transcendece skrze tranzistorové zesilovače. A to je dobře.

Odkazy:
http://mombu.bandcamp.com/
http://ovomusic.bandcamp.com/

Fb event: www.facebook.com/events/1378263689084844/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO