CHAPEAU ROUGE

MENU

6.9. Spiritual Front (it)Premiéru italských Spiritual Front v ČR podpoří Rány těla
Folk-noir, suicide pop, neotango, dark cabaret – všechna tato přízviska jsou používána v souvislosti s hudbou italské čtveřice Spiritual Front. Kapela vznikla v roce 1999 v Římě a od počátku je její hybnou silou kytarista, textař a zpěvák Simone 'Hellvis' Salvatori. Ten vkládá do hudby souboru osobitou dávku dekadence a texty prodchnuté láskou, romantikou, ale také lascivní sexualitou.

Během své kariéry vydali Spiritual Front na prestižním labelu Trisol pět dlouhohrajících alb, z nichž novinka Open Wounds je pouze pár měsíců stará a stali se tak evropskou klubovou koncertní atrakcí. A jak funguje nihilistické kouzlo Spiritual Front naživo, zjistíte v pražském klubu Chapeau Rouge v pátek 6. září, kdy kapela premiérově zahraje v České republice.


Speciálním hostem koncertu bude kultovní pražská formace Rány těla. Té se nejvíce z českých kapel podařilo svým zvukem přiblížit k oblíbenému australsko-berlínskému dekadentnímu zvuku. Vliv sestav jako jsou Crime & The City Solution nebo Nick Cave & The Bad Seeds je při jejich poslechu více než zřetelný. Personálně nejde o žádné bezvýznamné hudebníky. Na postu zpěváka a výhradního textaře působí Jindřich Hoch (Hank J. Manchini), jinak předák Kill The Dandies a dříve také zakládající člen Moimir Papalescu & The Nihilists.


Událost na FB: www.facebook.com/events/661335863894597Datum: 6. září 2013;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Vstupné: 250,- + poplatky / 350,- (v prodeji v síti Ticketstream)

Start: 20:00.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO