CHAPEAU ROUGE

MENU

20.6. Nová akce KNTXTJiž tento čtvrtek se v pražském klubu Chapeau Rouge uskuteční první díl pravidelné party KNTXT, která ma za cíl přivážet zajímavé djské tváře z Berlína. Na premiérovém dílu vystoupí rezidentka akce Soňa, královéhradecký Segment a z Berlína dorazí dj a producent Deeply Sounded.Deeply Sounded (DE)
Dj a producent Deeply Sounded působí na elektronické scéně od r. 2005, kdy se přestěhoval do Berlína. Zde se začal kromě djingu věnovat také produkci. Po několika úspěšných vystoupeních v místních klubech byl pozván do meccy berlínských techno klubů do Tresoru. Po tomto pozvání dochází ke zlomu v jeho kariéře a začíná být bookován po klubech v celém Německu. Se Stevem Neumannem zakládá label BLF Records a posléze booking Bäng Bäng Artists. V Chapeau se můžete těšit na set plný deep a dark techna.

https://www.facebook.com/deeply.sounded?fref=ts
https://soundcloud.com/deeplysounded/deeply-sounded-promoset
http://www.mixcloud.com/deeplysounded/

Segment
Segment před několika lety zcela propadl kouzlu digitálních technologií, které mu dle jeho názoru umožňují mnohem širší realizaci na poli djingu. „Výhoda digitální techniky tvkí právě v tom, že člověk není ničím omezen“ , dodává Segment v rozhovoru pro Citadelu Cube Game 2012.
Své stylové zaměření popisuje jako mix současného techna s jemnými prvky minimalu. Ve svých setech hojně prezentuje produkci oblíbeného labelu Minus, mezi jeho top producenty patří např. Matador, John Gaiser, Hobo aj.

V roce 2011 Segment založil party koncept Come in, s kterým objel téměř celou ČR. „S projektem Come in City se pohybujeme po klubech po celé republice. Na akce se snažíme pokaždé zvát někoho nového. Doma v Hradci to jsou čeští djs a mimo Hradec zveme nová jména ze zahraničí.“
V poslední době se Segment představil i na parties na Slovensku a v Berlíně.

https://soundcloud.com/vladim-r-p-ta/segment-m-bia-belin-15-3-2013


Soňa
Její první vystoupení se datují k roku 2008. Za zmínku stojí např. vystoupení na Klika stage českého elektronického festivalu Hradhouse v roce 2009. O 2 roky později vydává svůj první release, který vznikl ve spolupráci s Marconim. EP Da Fly vyšlo na La Pascos Records v březnu 2012. Téhož roku se stává se rezidentkou party Minimal People, dostává se jí pozvání na akce Apokalypsa a Citadela. Od června 2012 žije v Berlíně a věnuje se novému projektu KNTXT, který prezentuje na rezidentních parties v Berlíně a v Praze.

https://soundcloud.com/czsonaPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO