CHAPEAU ROUGE

MENU

7.6. BE AT:
Djuma Soundsystem
neboli Mikkas Skulstad je vedle Trentemollera jedním z nejúspěšnějších dánských Djů a producentů. Do popředí prodejních zebřičku a hitparád ho katapultovala skladba Les Dijins, která je stále nejprodávanějším trackem na serveru beatport.com. Dalsi jeho skladby byli remixovany takovými jmeny jako Moby, Uner, Tiger Stripes, Trentemøller a Martinez. Ve zkratce se sluší říci, že nejspíš není housového dje, který by Djuma Soundsystem neznal. Mikkas ale i pres takovýto úspěch zůstal při zemi a vedle bookingů do velkých klubů (např. Space na Ibize, Watergate v Berlíně) a festivalů (Universo Paraleo, Exit) rád hraje i na menších klubových akcích. Díky společnému bookingu, který s ním měl Michal Schwa v Indii se věci rozhýbali tím správným směrem a my budeme moci 7. června Djuma Soundsystem přivítat v jediném pořádném undergroundovém klubu v Praze – Chapeau Rouge.

Jen za tento rok stačil Mikkas se svou hudbou navštívit Asii, Ameriku, Indii, Jižní Afriku a samozřejmě vystupuje pravidelně po celé Evropě. Mikkas nám prozradil, že byl v Praze několikrát jako turista, ale ještě nikdy zde nehrál!

Tentokrát bude omezena kapacita a my radíme všem návštěvníkům zakoupit vstupenky v předprodeji přímo v klubu v Chapeau Rouge za pouhých 100CZK. Pokud se do Chapeau v nejbližší době nedostanete, tak si lístek zarezervujte na adrese contact@beefrecords.net.


Djuma Soundsystem doplní Djs Lumiere (Buddha Bar), Schwa ze Shades of Gray a Dj Ark3r. O speciální video mapping se postará Ondřej Ševčík aka MotionOcean.org
+ 7.6. SI NA RADIU 1 MŮŽETE OD 14.45 NALADIT EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S DJUMA SOUNDSYSTEM!

Links:
http://www.facebook.com/events/190778534402856
http://soundcloud.com/djuma-soundsystem
http://www.beefrecords.net

Podporuje: Growland, Prague Papers & Filters, Club Mate


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO