CHAPEAU ROUGE

MENU

8.2. Scarlet Apostles


SCARLET APOSTLES w/ SIDE WINDER live (Serbia)


V pátek 8.2. pořádájí Otrozona a Polyhedra crew progressive & psytrance party v Live Underground patře klubu Chapeau Rouge. Jako hlavní host vystoupí srbský progressive psytrance projekt Side Winder.

Aleksandar Lazarevic aka Side Winder se na světové psytrance scéně pohybuje již od roku 2007, tehdy ještě pod společným projektem s Gradimirem Kadzicem zvaným BPM. V téže době se Aleksandar potkal s velmi známým producentem Ovnimoonem, jenž měl zájem vydat album Aleksandarova paralerně vznikajícího progressive psytrance projektu Side Winder na svém labelu. Než se tak stalo, stihl Side Winder ještě vydat několik svých tracků na neméně známém labelu J00F Records. Debutové album Faith mu již vyšlo loni na Ovnimoon Rec. a obsahuje i několik remixů tracků od dalších zavedených progressive psytrance producentů jako Zyce, Flegma či Sideform. Side Winderova produkce se vyznačuje ostřejším beatem a groovy basou doplněnou melodickými zvuky zřetelně vybizejícími do tance. Po vystoupeních v mnoha zemích po celém světě přijede zahrát svůj live set poprvé i do Prahy.

Line-up doplní polský progressive dj Styropian, dj Ejczka, jenž zahraje hypnotický morning psytrance set a Otrozona djs (Zooropix, Starf, Hellman a Beyond Infinity), kteří zahrají od od progressive psytrance, přes taneční melodický full on až po goatrance.

Visuální stránku obstarají dekorace od Cyreal a Cosmic Frog Teamu společně s projekcí od VJs Siggy & Koza a Wide.

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO