CHAPEAU ROUGE

MENU

23.11. Chapeau Rouge Connection


Již po druhé máte na rádiu Streetculture.cz možnost poslouchat záznamy koncertů a zajímavých akcí z našeho klubu díky pořadu Chapeau Rouge Connection.

V tomto vydání si můžete poslechnout sestřih záznamu Freestyle Mondays s Pauliem Garandem, kdy praskal underground ve švech a panovala tu skvělá atmosféra. Paulie Garand je beatmaker a raper ze severského doliku pod Ještědem – z Liberce, který v roce 2010 vydal desku HARANT na labelu TY NIKDY.

Premiéra v pátek 23. 11. od 18hod, reprízy v pondělí od 9hod a v úterý od 13hod.

A jak naladit rádio Streetculture.cz, které je partnerem našeho klubu? Stačí klinout na: http://streetculture.cz/media/player/StreetCulture.html?volno.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO