CHAPEAU ROUGE

MENU

23.11. CLASH!THE BOOMZERS a KAZETY zboří Chapeau Rouge
 

KDY: v pátek 23.listopadu 2012 od 22.00 hodin
KDE: CLASH! vs RE:DRESS vol. 3, CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1
Na CLASH! floor dorazí světoznámí italští zabijáci THE BOOMZERS, ve spodním patře Underground se na Re:Dressu představí KAZETY v DJ setu. K tomu hrst hostů a další překvapení.

THE BOOMZERS
. Dva kluci z Pordenone se objevili na scéně electronic dance music teprve před dvěma lety, ale sevřeli ji pod krkem tak chytlavými hitovkami, že v žánrových Top 10 na Beatportu jsou takřka jako v obýváku.
Jsou to představitelé italské školy, kterou proslavili The Bloody Beetroots, na CLASHI! jste pak mohli z téhle ligy slyšet třeba PELUSSJE, BELZEBASS nebo CYBERPUNKERS. Ti všichni spolu s THE BOOMZERS jihoevropskou zemi postavili od čela EDM. Proč právě oni? “Je to stejný, jako bys chtěl vysvětlit, proč jsou Brazilci nejlepší ve fotbale!”, říkají The Boomzers k fenoménu italské EDM.
S hudbou žili od malička, stejně tak se dlouho kamarádili. Společný projekt dali dohromady proto, že je okolní hudba nudila. Stačili vydat několik úspěšných singlů (So Fuck You!, Rowentah, WTF!), na kontě mají množství remixů – od The Prodigy přes Joachima Garrauda a Far Too Loud až k Haezerovi.
A co od nich můžeme čekat v Chapeau Rouge? „Nejdůležitější je, aby si lidi užili naše pecky, aby skákali a trsali jak o život,“ odpovídají THE BOOMZERS.

http://www.facebook.com/theboomzersTHE FAKES.
DJs a producentské duo představuje nový remix české kapely Tata Bojs.
http://soundcloud.com/the-fakes-1/tata-bojs-homo-demo-the-fakes

SPECTRE+DISTRESS. Dvojice talentovaných trash electro djs z Prahy.
http://www.facebook.com/pages/Spectre-and-Distress/


CLASH! se opět koná společně s konceptem RE:DRESS, kde se alespoň na pár hodin můžete stát někým jiným. Jak? Stačí si v antišantně vyzvednout pár osvěžujících doplňků a pak je na parketu s někým sympatickým vyměnit za jiné. RE:DRESS naštěstí není jen o bláznivých outfitech, ale taky o kvalitní muzice, která bude tentokrát v čistě ženské režii. Po Tata Bojs a Toxique se tak v DJ setu představí kapela Kazety. Ta je proslulá především svou zálibou v jednoduchých energických melodiích a analogových zvucích, kterými obvykle drží své publikum v hrsti. Věříme, že nejinak tomu bude i tentokrát. Kazety pak doplní projekt Cukr & Bitch a Eva Estrada.

CLASH! vs RE:DRESS vol. 3 v pátek 23. listopadu začíná ve 22 hodin.


Facebook:
http://www.facebook.com/events/206517489482496/

To je CLASH! vs RE:DRESS. Pojistky budou lítat!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO