CHAPEAU ROUGE

MENU

19.11. Freestyle Mondays "Polski atak"


Freestyle Mondays
, mejdan, který zve již po dva roky všechny MCs, beatboxery, zpěváky i bboys k jamu s živou kapelou, se koná každé třetí pondělí v měsíci v klubu Chapeau Rouge a už 19. listopadu přináší speciál Freestyle Mondays-Polski atak.

Polský hip hop měl ještě před pár lety v Čechách silný zvuk a hromady fanoušku. Dlouhou dobu nebylo kromě Hip Hop Kempu o polském rapu příliš slyšet, proto Freestyle Mondays spojilo síly s Polským Institutem v Praze a plánuje pravidelně představovat živě polské rapery a kapely. První vlaštovkou bude už v pondělí female MC Tes a Dj Wojna z Polského Těšína. Tato volba nebyla náhodná, kvalitních raperek je všeobecně jako šafránu a mladá talentovaná Tes má za sebou spolupráci s respektovaným Khomatorem z Repromanifestu. Její vystoupení není však jediným důvodem, proč se v pondělí do Chapeau Rouge vydat.

Již tradičně bude nejvíc prostoru věnováno open mic jamu a ani tentokrát nebude chybět live doprovod v podobě Monday Bloody Monday bandu. Tato formace skrývá tři zkušené a kvalitní muzikanty: na basovou kytaru zahraje Martin Landa, Paolo Ottimo, který spolupracoval například s Hi Defem či Sámerem Issou na klávesy a za bicí se posadí Ondřej Balík. Neoddělitelnou součástí živé kapely je samozřejmě i vokalistka Barbora Lišková aka Flowe. Jako DJs se v dance i underground podlaží klubu v lstopadovém dílu představí DJs: F.I.L., Shock O, Yofre či Dug.

Pravidelní návštěvníci Freestyle Mondays netrpělivě čekají na odhalení nových speakrů večera. Dočkají se právě nyní, protože na pozici moderátorů se už v pondělí představí dvojice Vojtaano&Don Timon. Tahle dvojka společně funguje přes dva roky. Kluci jsou sami rapeři, rapem žijí oba několik let a Vojtaano má monentálně stálé herecké angažmá v příbramském divadle a má za sebou zkušenosti se stand up comedy v pořadu Na stojáka.

V pondělí 19.listopadu zveme k mkrofonu všechny, kdo budou mít chuť ho uchopit! Pokud nejste z Prahy nebo vám čas nedovolí dorazit osobně, můžete akci sledovat na on line streamu: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/ a veškeré informace o akci můžete průběžně kontrolovat na: http://www.freestylemondays.cz. Těšit se můžete na rap nejen v českém a polském podání, protože Freestyle Mondays spojuje díky hip hopu lidi z celého světa, takže často dojde na angličtinu, slovenštinu, kyrgištinu a další jazyky. Zkrátka a dobře, to musíš zažít na vlastní kůži!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO